Resultater Klassevis
TRN Superselma Gardermosprinten 2015

Klasse 0

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 33 Rune Danneborg
John Olav Løkken
KNA Aust Agder
KNA Aust Agder
Mini JCW 1,6T WRC
Rune Danneborg
WRC
0
0:00.0
14:21.5
0:00.0
0:00.0

Klasse 2

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 32 Viktor Løsch Danneborg
William S. Heitmann
KNA Aust-Agder
Engangslisens
Citroën DS3 R5
Viktor Løsch Danneborg
A
2
0:00.0
17:16.1
0:00.0
0:00.0

Klasse 5

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 14 Morten Storsveen
Anders Slåtten
NAF Øvre Østfold
Engangslisens
Renault Twingo R2
Morten Storsveen
A
5
0:00.0
15:42.9
0:00.0
0:00.0

Klasse 10

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 27 Jarle Lippert
Malin Lippert
NAF Msp Asker & Bærum
NAF Msp Asker & Bærum
BMW M3
Jarle Lippert
NAS
10
0:00.0
15:05.0
0:00.0
0:00.0
2 25 Steffan Gundersen
Jarle Gundersen
NAF Msp Grenland
Engangslisens
BMW M3
Steffan Gundersen
NAS
10
0:00.0
15:16.7
0:11.7
0:11.7
3 22 Kjetil Weaas
Erlend Emilsen
NMK Gardermoen
NMK Gardermoen
Volvo 242
Kjetil Weaas
NAS
10
0:00.0
15:47.6
0:42.6
0:30.9
4 21 Aleksander Refstie
Ingrid Kolve
KAK
Engangslisens
Volvo 242
Aleksander Refstie
NAS
10
0:00.0
16:00.8
0:55.8
0:13.2
5 19 Kai Egil Norseth
Kai Robin Berntsen Norseth
NMK Gardermoen
Engangslisens
BMW 325
Kai Egil Norseth
NAS
10
0:00.0
16:05.1
1:00.1
0:04.3

Klasse 11

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 24 Edvall Martin Stenberg
Trond-Håvard Østheim
NMK Hadeland
NMK Hadeland
Ford Escort RS
Edvall Martin Stenberg
NAS
11
0:00.0
15:28.5
0:00.0
0:00.0
2 23 Kim Johansen
Tommi Kristiansen
NMK Hadeland
NMK Hadeland
Ford Escort RS
Kim Johansen
NAS
11
0:00.0
15:53.8
0:25.3
0:25.3
3 17 Benjamin A. Ward
Øystein Sund
NMK Gardermoen
Engangslisens
Nissan Almera GTI
Benjamin A. Ward
NAS
11
0:00.0
16:52.3
1:23.8
0:58.5

Klasse 12

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 15 Tor Bækkevold
Frode Nilsen
NAF
Engangslisens
VW Golf II
Tor Bækkevold
NAS
12
0:00.0
17:44.9
0:00.0
0:00.0

Klasse 13

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 29 Tom Heitmann
Stine Marie Klemetsdal
NAF Nordre Vestfold
NMK Tønsberg
Subaru
Tom Heitmann
NAS
13
0:00.0
14:55.9
0:00.0
0:00.0
2 30 Tony Caspersen
Marita Hansen
NMK Aurskog-Høland
Engangslisens
Subaru Impreza STi
Tony Caspersen
NAS
13
0:00.0
15:00.3
0:04.4
0:04.4
3 28 Marius Haugerud
Knut Hovi
NMK Gardermoen
NMK Valdres
Mitsubishi Evo VI
Marius Haugerud
NAS
13
0:00.0
15:11.5
0:15.6
0:11.2

Klasse 14

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 11 Magnar Brugrand
Heidi Kristine Klingenberg
NAF Msp Indre Sogn
Engangslisens
Volvo 242
Magnar Brugrand
NAS
14
0:00.0
19:31.5
0:00.0
0:00.0

Klasse 15

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 6 Reidar Moland
Tormod Schau
NMK Sandefjord
NAF Søndre Vestfold
Ford Escort RS 1800
Reidar Moland
VET
15
0:00.0
16:22.9
0:00.0
0:00.0
2 7 Tore Johannessen
Anita Sørstø
NSK
Engangslisens
Ford Escort RS 2000
Tore Johannessen
VET
15
0:00.0
16:30.0
0:07.1
0:07.1

Klasse 17

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 5 Stig Sollie
Ronald Haug
NMK Hønefoss
NMK Hønefoss
Volvo 940
Stig Sollie
VOC
17
0:00.0
16:41.7
0:00.0
0:00.0
2 4 Anders Lundhaug
Marcus Lundhaug
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Volvo 240
Anders Lundhaug
VOC
17
0:00.0
17:23.8
0:42.1
0:42.1

Klasse 18

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 3 Gjermund Skålerud
Tove Andresen
NMK Aurskog-Høland
NMK Aurskog-Høland
Volvo 240
Gjermund Skålerud
VOC
18
0:00.0
17:26.2
0:00.0
0:00.0
2 1 Steffen Marthinsen
Sigurd Skovly
NMK Gardermoen
NMK Gardermoen
Volvo 740
Steffen Marthinsen
VOC
18
0:00.0
18:00.8
0:34.6
0:34.6
3 2 Tore Mortensen
Eirik Stillingen
Amcar
NMK Aurskog-Høland
Volvo 244
Tore Mortensen
VOC
18
0:00.0
18:33.4
1:07.2
0:32.6

Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"