Resultater Klassevis
Sprintrally Revetal 2018

Klasse 2

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 1 Frank Tore Larsen
Torstein Eriksen
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum & Sigdal
Ford Fiesta R5
Frank Tore Larsen
A
2
0:00.0
10:28.9
0:00.0
0:00.0
2 2 Oddbjørn Røed
Haakon Sande
NMK Sandefjord
NMK Tønsberg
Ford Fiesta R5
Oddbjørn Røed
A
2
0:00.0
10:47.9
0:19.0
0:19.0
3 3 Arnt Gustav Olsen
Rune Eilertsen
Asker & Bærum Motorsport
Østfold Motorsport
Ford Fiesta R5
Arnt Gustav Olsen
A
2
0:00.0
11:13.2
0:44.3
0:25.3

Klasse 3

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 4 Runar Pedersen
Stine Marie Klemetsdal
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Subaru
Runar Pedersen
N
3
0:00.0
11:12.3
0:00.0
0:00.0
2 5 Harald Larsen
Per Eivind Eriksen
NMK Larvik
Subaru Impreza STI
Harald Larsen
N
3
0:00.0
11:39.2
0:26.9
0:26.9
3 11 Eivind Røed
Pål Øyvind Fagerli
NMK Sandefjord
NMK Sandefjord
Subaru Impreza WRX STI
Eivind Røed
N
3
0:00.0
12:15.0
1:02.7
0:35.8

Klasse 5

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 8 Morten Storsveen
Merete Storsveen
KNA Varna
KNA Varna
Renault Twingo R2
Morten Storsveen
A
5
0:00.0
11:14.4
0:00.0
0:00.0
2 6 Håkon Sveen Frøslid
Marius Fuglerud
NMK Fluberg
NMK Drammen
Ford Fiesta R2T
Håkon Sveen Frøslid
A
5
0:00.0
11:32.6
0:18.2
0:18.2
3 12 Kristoffer Bekkemellem
Marie Hofsløkken
Asker & Bærum Motorsport
Asker & Bærum Motorsport
Ford Fiesta R2
Kristoffer Bekkemellem
A
5
0:00.0
12:45.4
1:31.0
1:12.8

Klasse 8

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 14 Thea Turvoll Lien
Hedda Turvoll Lien
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum og Sigdal
Ford Fiesta R1
Thea Turvoll Lien
N
8
0:00.0
12:51.6
0:00.0
0:00.0

Klasse 10

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 27 Mats Peder Hvambsahl
Kristian Eriksen Hvambsal
KNA Kongsberg
KNA Kongsberg
Volvo 940
Mats Peder Hvambsahl
NAS
10
0:00.0
11:20.4
0:00.0
0:00.0
2 29 Olav Fredriksen
Christel Møyland Fredriksen
NMK Modum og Sigdal
KNA Eiker
Volvo 240 turbo
Olav Fredriksen
NAS
10
0:00.0
11:33.4
0:13.0
0:13.0
3 38 John Erling Grav
Thomas Grønlund
Østfold Motorsport
Østfold Motorsport
Volvo 242
John Erling Grav
NAS
10
0:00.0
12:24.0
1:03.6
0:50.6
4 35 Jørn Roger Olsen
Baard Hermansen
Asker & Bærum Motorsport
Volvo 242
Jørn Roger Olsen
NAS
10
0:00.0
12:50.9
1:30.5
0:26.9
5 39 Anders Hovelsrud
Mats Bergseng
NMK Fluberg
NMK Fluberg
Volvo 244
Anders Hovelsrud
NAS
10
0:00.0
12:53.2
1:32.8
0:02.3

Klasse 11

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 24 Tom Kristian Lien
Trond-Håvard Østheim
NMK Modum & Sigdal
NMK Hadeland
VW Golf IV
Tom Kristian Lien
NAS
11
0:00.0
11:31.3
0:00.0
0:00.0
2 40 Steffen Bjerknes
Ole Thomas Westby
NMK Nedre Hallingdal
NMK Modum & Sigdal
Ford Escort RS1800
Steffen Bjerknes
NAS
11
0:00.0
12:02.0
0:30.7
0:30.7
3 41 Ståle Brastad
Vegard Hegle
NMK Follo
Asker og Bærum Motorsport
Nissan Almera
Ståle Brastad
NAS
11
0:00.0
12:14.1
0:42.8
0:12.1
4 36 Rune Nilsen
Truls Solberg
Østfold Motorsport
Østfold Motorsport
Seat Ibiza Cupra
Rune Nilsen
NAS
11
0:00.0
12:22.0
0:50.7
0:07.9
5 32 Terje Hakkim
Knut Strandbråten
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Saab 99 EMS
Terje Hakkim
NAS
11
0:00.0
13:05.1
1:33.8
0:43.1

Klasse 12

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 25 Anders Kjær
Knut Harald Henriksen
NMK Larvik
Asker og Bærum Motorsport
Suzuki Ignis S1600
Anders Kjær
NAS
12
0:00.0
11:24.2
0:00.0
0:00.0

Klasse 13

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 23 Kenneth Johnsrød
Eirik Borge
Asker & Bærum Motorsport
Asker & Bærum Motorsport
Mitsubishi Evo IX
Kenneth Johnsrød
NAS
13
0:00.0
10:46.3
0:00.0
0:00.0
2 30 Bjørn Bækkevold
Dyre Erling Fredriksen
Asker & Bærum Motorsport
Asker & Bærum Motorsport
Mitsubishi Evo IX
Bjørn Bækkevold
NAS
13
0:00.0
11:13.4
0:27.1
0:27.1
3 28 Ole K Gislerud
Rita Kristensen
NMK Nedre Hallingdal
KNA Eiker
Mitsubishi EVO VI
Mitsubishi Rally Team Norway
NAS
13
0:00.0
11:16.1
0:29.8
0:02.7
4 31 Tommy Transeth
Morten Sætren
NMK Tønsberg
NMK Drammen
Subaru
Tommy Transeth
NAS
13
0:00.0
11:59.4
1:13.1
0:43.3
5 33 Morten Gravermoen
Anders Bjørnrud
NMK Modum & Sigdal
Subaru Impreza STI
Morten Gravermoen
NAS
13
0:00.0
12:07.3
1:21.0
0:07.9
6 34 Øivind Lehre
Lasse Lehre
Asker & Bærum Motorsport
Asker & Bærum Motorsport
Subaru STI
Øivind Lehre
NAS
13
0:00.0
12:35.2
1:48.9
0:27.9
7 37 Tor Bækkevold
Mats Hillman
KNA Eiker
Mitsubishi Evo 5
Tor Bækkevold
NAS
13
0:00.0
13:48.8
3:02.5
1:13.6

Klasse 15

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 15 Petter Fausko
Steve Røkland
Asker og Bærum Motorsport
KNA Kongsvinger
Opel Kadett
Petter Fausko
VET
15
0:00.0
11:44.5
0:00.0
0:00.0
2 16 Ståle Hovda
Thorleif Johannson
NMK Nore&Uvdal
Østfold Motorsport
Volvo
Ståle Hovda
VET
15
0:00.0
11:48.9
0:04.4
0:04.4
3 21 Erik Engen
Linda Tryland
NMK Trøgstad
NMK trøgstad
Toyota Celica GT4
Erik Engen
VET
15
0:00.0
11:49.5
0:05.0
0:00.6
4 18 Reidar Moland
Jan Kåre Moland
NMK Sandefjord
NMK Sandefjord
Ford Escort RS 1800
Reidar Moland
VET
15
0:00.0
12:16.0
0:31.5
0:26.5
5 19 Ole Kristian Stenslet
Maren Bålsrud Moseby
NMK Aurskog-Høland
NMK Aurskog-Høland
Ford Escort Mk1 TC
Ole Kristian Stenslet
VET
15
0:00.0
12:37.1
0:52.6
0:21.1
6 17 Svein Petter Silseth
Ole Andresen
Asker og Bærum Motorspot
Asker og Bærum Motorsport
Toyota Starlet
Svein Petter Silseth
VET
15
0:00.0
13:19.3
1:34.8
0:42.2
7 20 Helge Menkerud
Jeanett Haug
NMK
KNA Eiker
Ford Cortina
Helge Menkerud
VET
15
0:00.0
13:43.0
1:58.5
0:23.7

Klasse 17

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 44 Andreas Hvambsahl
Jakob Hvambsahl
KNA Kongsberg
NMK Kongsberg
Volvo 240
Andreas Hvambsahl
VOC
17
0:00.0
11:57.9
0:00.0
0:00.0
2 46 Rino Bækkevold
Rune Kirkeby
NMK Aurskog Høland
KNA Lillehammer Motorsport
Volvo
Rino Bækkevold
VOC
17
0:00.0
12:15.3
0:17.4
0:17.4
3 45 Andreas Amundsen
Thea Martine Oppegård Vestli
NMK Aurskog Høland
Volvo 940
Andreas Amundsen
VOC
17
0:00.0
12:50.3
0:52.4
0:35.0
4 47 Morten Andre Brenna
Tom Erik Ramfjord
KNA Kongsberg
KNA Kongsberg
Volvo 240
Tom Erik Ramfjord
VOC
17
0:00.0
12:56.5
0:58.6
0:06.2
5 48 Helene Skau Andersen
Nina Nesmoen
Østfold Motorsport
Østfold Motorsport
Volvo 940
Helene Skau Andersen
VOC
17
0:00.0
15:09.9
3:12.0
2:13.4

Klasse 19

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 50 Are Tørnby
Raymond Braaten
NMK Aurskog Høland
NMK Aurskog Høland
Volvo 242
Are Tørnby
DEB
19
0:00.0
12:36.7
0:00.0
0:00.0
2 49 Kjetil Hauge
Kristian Pandur
NMK Modum og Sigdal
NMK Modum og Sigdal
Ford Sierra Cosworth
Kjetil Hauge
DEB
19
0:00.0
13:08.3
0:31.6
0:31.6

Klasse 20

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 902 Ola Jr Nore
Jørgen Eriksen
NMK Modum & Sigdal
KNA Kongsvinger
Ford Fiesta ST
Ola Jr Nore
UNG
20
0:00.0
11:20.7
0:00.0
0:00.0

Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"