Resultater Klassevis
Syd-Sprinten 2014

Klasse 0

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 47 Rune Danneborg
Henning Elvekrok
KNA Aust-Agder
NMK Kongsberg
Mini John Cooper Works 1,6T WRC
Rune Danneborg
WRC
0
0:00.0
19:39.8
0:00.0
0:00.0

Klasse 1

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 48 Pål Try
Eigil Johansen
KAK
KAK
Ford Focus WRC
Pål Try
A
1
0:00.0
15:18.8
0:00.0
0:00.0

Klasse 2

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 45 Viktor Danneborg
Ole-Morten Dale
KNA Aust Agder
Engangs
Ford Fiesta S2000
Viktor Danneborg
A
2
0:00.0
17:49.2
0:00.0
0:00.0

Klasse 3

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 46 Ronny Berge
Karina Berge
NAF Msp Grenland
NAF Grenland
Subaru Impreza STi
Ronny Berge
N
3
0:00.0
15:35.2
0:00.0
0:00.0
2 40 Ole K. Buene
Bernt Ove Bessesen
KAK
NAF
Mitsubishi Evo IX
Ole K Buene
N
3
0:00.0
16:11.9
0:36.7
0:36.7
3 41 Ivar Mjåland
Ole Bent Røiseland
KAK
KAK
Subaru Impreza STi
Ivar Mjåland
N
3
0:00.0
16:29.7
0:54.5
0:17.8
4 44 Ruben Byberg Olsen
Kjetil Andersen
KAK
Subaru Impreza STi
Ruben Byberg Olsen
N
3
0:00.0
16:56.8
1:21.6
0:27.1
5 49 Svein Frustøl
Knut Hallgeir Hofstad
KAK
Subaru Impreza STi
Svein Frustøl
N
3
0:00.0
17:14.8
1:39.6
0:18.0
6 42 Terje Olsen
Stein Hustad
KNA Stavanger
KNA Stavanger
Subaru Impreza STi
Terje Olsen
N
3
0:00.0
17:56.9
2:21.7
0:42.1
7 43 Tomas Torsen
Anton Eike
KNA Sokndal
KNA Sokndal
Subaru Impreza STi
Tomas Torsen
N
3
0:00.0
17:58.8
2:23.6
0:01.9

Klasse 4

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 39 Knut Harald Henriksen
Daniel Monteiro
NMK Modum & Sigdal
NMK Kongsberg
Suzuki Ignis S1600
Knut Harald Henriksen
A
4
0:00.0
17:19.7
0:00.0
0:00.0

Klasse 5

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 38 Joar Andre Obrestad
Martin Fawell
KNA Klepp
KNA Stavanger
Ford Fiesta R2
Jr Solutions
A
5
0:00.0
16:24.5
0:00.0
0:00.0
2 37 John Olav Løkken
Morten Grannes
KNA Aust-Agder
Ford Fiesta R2
John Olav Løkken
A
5
0:00.0
17:32.7
1:08.2
1:08.2

Klasse 7

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 36 Roger Jacobsen
Jarle Haugebo
KNA Aust-Agder
KNA Aust-Agder
Honda Civic
Roger Jacobsen
N
7
0:00.0
16:39.6
0:00.0
0:00.0

Klasse 8

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 35 Egil Eiken
Anders Wikborg
NAF Stavanger
NAF
Toyota Corolla
Egil Eiken
N
8
0:00.0
19:11.4
0:00.0
0:00.0

Klasse 10

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 26 Hans Ivar Iversen
Jørgen Haugenes
KAK
KAK
BMW M3
Hans Ivar Iversen
NAS
10
0:00.0
16:33.9
0:00.0
0:00.0
2 20 Thomas Garpestad
Gjert Erik Reinertsen
NMK Egersund
NMK Egersund
Mercedes 190E
Thomas Garpestad
NAS
10
0:00.0
17:45.6
1:11.7
1:11.7

Klasse 11

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 28 Lars M Berntsen
Ola Røken Esbjug
NMK Hadeland
NSK
Ford Escort KitCar
Lars M Berntsen
NAS
11
0:00.0
16:04.0
0:00.0
0:00.0
2 25 Geir Espeland
Christina Ekeberg
KNA Aust-Agder
KNA Aust-Agder
Ford Escort
Geir Espeland
NAS
11
0:00.0
16:34.8
0:30.8
0:30.8
3 17 Rune Skuland
Sigbjørn Olsen
NMK Konsmo
NMK Konsmo
Opel Kadett
Rune Skuland
NAS
11
0:00.0
16:58.4
0:54.4
0:23.6
4 14 Jan Terje Grøsle
Per Arne Grøsle
KNA Aust-Agder
KNA Aust-Agder
Ford Escort
Jan Terje Grøsle
NAS
11
0:00.0
17:18.2
1:14.2
0:19.8
5 16 Tom Lund
Erik Geelmuyden
KAK
Engangs
Peugeot 206 RC
Jr Solutions
NAS
11
0:00.0
17:37.4
1:33.4
0:19.2
6 18 Reidar Moland
Tormod Schau
NMK Sandefjord
NAF Vestfold
Ford Escort MK II
Reidar Moland
NAS
11
0:00.0
18:04.0
2:00.0
0:26.6
7 50 Frank Robert Jørgensen
Merete Myrstad
NMK Hadeland
Nissan Almera
Frank Robert Jørgensen
NAS
11
0:00.0
18:08.8
2:04.8
0:04.8

Klasse 12

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 13 Einar Skjærpe
Simen Kjørmo
KNA Sokndal
KNA Sokndal
Peugeot
Einar Skjærpe
NAS
12
0:00.0
18:27.6
0:00.0
0:00.0
2 11 Jo Viggo Buås
Anders Fjermedal
KAK
KAK
VW 1303 S Big
Jo Viggo Buås
NAS
12
0:00.0
19:27.3
0:59.7
0:59.7

Klasse 13

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 34 Even Moan
Espen W.Dahle
NMK Hadeland
Engangs
Mitsubishi Carisma
Even Moan
NAS
13
0:00.0
15:59.8
0:00.0
0:00.0
2 23 Fredrik Aamodt
Ernst Raimond Klungland
NMK Egersund
NMK Egersund
Toyota Celica GT4
Fredrik Aamodt
NAS
13
0:00.0
18:57.6
2:57.8
2:57.8

Klasse 14

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 10 Tor Arnt Hammersmark
Gøran Sandstrøm
KAK
Amk
Volvo 242
Tor Arnt Hammersmark
NAS
14
0:00.0
19:46.6
0:00.0
0:00.0

Klasse 15

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 9 Holm Jacob Matheson
Bent Edward Lundbye
NMK Aurskog-Høland
NAF
Ford Escort RS 1600
Holm Jacob Matheson
VET
15
0:00.0
16:08.7
0:00.0
0:00.0
2 8 Torbjørn Hjermstad
Atle Dyreng
KNA Indre/Ytre Østfold
KNA Indre/Ytre Østfold
Volvo 242
Torbjørn Hjermstad
VET
15
0:00.0
17:55.7
1:47.0
1:47.0

Klasse 18

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 6 Endre Olsen
Atle Skuland
NMK Konsmo
NMK Konsmo
Volvo 240
Endre Olsen
VOC
18
0:00.0
18:28.0
0:00.0
0:00.0
2 7 Gjermund Skålerud
Tove Andresen
NMK Aurskog-Høland
KNA Varna
Volvo 240
Gjermund Skålerud
VOC
18
0:00.0
19:11.9
0:43.9
0:43.9

Klasse 19

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 5 Andre Berg
Tor Løland
KAK
KAK
Ford Fiesta R1
Andre Berg
DEB
19
0:00.0
19:31.2
0:00.0
0:00.0
2 4 Janne Lindefjell
Charlotte Thorsen
KNA Sokndal
KNA Sokndal
VW Golf 2 GTI
Tomas Torsen
DEB
19
0:00.0
20:01.5
0:30.3
0:30.3
3 3 Øysten Hansen
Harald Larsen
NMK Larvik
NMK Larvik
Volvo
Harald Larsen
DEB
19
0:00.0
20:19.4
0:48.2
0:17.9
4 2 Robin Hammersmark
Preben Andre Stangeland
KAK
AmCar
Volvo 240
Robin Hammersmark
DEB
19
0:00.0
20:37.2
1:06.0
0:17.8

Klasse 20

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 901 Ståle S. Korsvik
Svein Atle Berge
KNA Aust-Agder
KNA Aust-Agder
Peugeot 206 RC
Svein Atle Berge
UNG
20
0:00.0
20:52.9
0:00.0
0:00.0

Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"