Resultater Klassevis
Sørlandsprinten 2015

Klasse 2

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 50 Frank Tore Larsen
Gøril N. Undebakke
NMK Modum & Sigdal
NMK Nore og Uvdal
Ford Fiesta R5
Adapta Motorsport
A
2
0:00.0
26:23.5
0:00.0
0:00.0
2 54 Arnt Gustav Olsen
Rune Eilertsen
NAF Msp Asker & Bærum
NAF Øvre Østfold
Citroën DS3 R5
Arnt Gustav Olsen
A
2
0:00.0
27:49.0
1:25.5
1:25.5

Klasse 3

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 53 Harald Larsen
Trond Svendsen
NMK Larvik
NAF Msp Asker & Bærum
Subaru Impreza STi
Harald Larsen
N
3
0:00.0
29:22.9
0:00.0
0:00.0
2 56 Tomas Kjørmo
Anton Eike
KNA Sokndal
KNA Sokndal
Subaru Impreza STi
Tomas Kjørmo
N
3
0:00.0
30:20.9
0:58.0
0:58.0

Klasse 5

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 55 Joar Andre Obrestad
Martin W Fawell
KNA Stavanger
KNA Stavanger
Ford Fiesta R2
Jr Solutions
A
5
0:00.0
30:12.8
0:00.0
0:00.0

Klasse 7

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 57 Tom Lund
Erik Wessmann
KAK
KNA Stavanger
Peugeot 206 RC
Tom Lund
N
7
0:00.0
31:05.5
0:00.0
0:00.0
2 58 Svein Atle Berge
Ståle Skjulestad Korsvik
KNA Aust-Agder
KNA Aust-Agder
Peugeot 206 RC
Svein Atle Berge
N
7
0:00.0
31:27.6
0:22.1
0:22.1

Klasse 8

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 52 Tom Kristian Lien
Thea Turvoll Lien
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum & Sigdal
Ford Fiesta R1
Tom Kristian Lien
N
8
0:00.0
31:05.1
0:00.0
0:00.0

Klasse 10

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 8 Søren Snartemo
Emilie Snartemo
NMK Konsmo
BMW M3
Søren Snartemo
NAS
10
0:00.0
27:17.2
0:00.0
0:00.0
2 13 Rune Kittelsen
Tommy Håland
KAK
NMK Konsmo
Volvo 940 Evo
Rune Kittelsen
NAS
10
0:00.0
27:47.1
0:29.9
0:29.9
3 28 Stein Svardal
Sivert Svardal
NMK Konsmo
NMK Konsmo
Volvo 242
Stein Svardal
NAS
10
0:00.0
28:07.8
0:50.6
0:20.7
4 14 Torbjørn Eidså
Jan Rosseland
KAK
Engangslisens
Volvo 242
Torbjørn Eidså
NAS
10
0:00.0
28:14.8
0:57.6
0:07.0
5 9 Vidar Nordbø
Vidar Kjellevand
KAK
Engangslisens NBF
Volvo 240
Vidar Nordbø
NAS
10
0:00.0
28:32.5
1:15.3
0:17.7
6 10 Morten Bredesen
Arne-ingar Stulen
NMK Hadeland
NMK Hadeland
Volvo 240 Turbo
Morten Bredesen
NAS
10
0:00.0
28:39.2
1:22.0
0:06.7
7 16 Lars Schmidt
Harald Faugstad
NMK Larvik
NMK Larvik
Volvo 940
Harald Faugstad
NAS
10
0:00.0
29:03.5
1:46.3
0:24.3
8 17 Hans Ivar Iversen
Jørgen Haugenes
KAK
KAK
BMW M3
Hans Ivar Iversen
NAS
10
0:00.0
29:07.1
1:49.9
0:03.6
9 18 Erik Skogen
Sunniva Skogen
NAF
NAF
Volvo 240
Erik Skogen
NAS
10
0:00.0
30:21.0
3:03.8
1:13.9
10 29 Kai Tønnesland
Tommy Lie
KAK
KAK
Volvo 940
Kai Tønnesland
NAS
10
0:00.0
30:21.4
3:04.2
0:00.4
11 27 Lars Johan F. Strand
Jan Gunnar Hulthin
NAF Kristiansand
NAF Kristiansand
BMW 325i
Lars Johan F. Strand
NAS
10
0:00.0
30:23.8
3:06.6
0:02.4
12 24 Thomas Garpestad
Gjert Erik Reinertsen
NMK Egersund
NMK Egersund
Mercedes 190
Thomas Garpestad
NAS
10
0:00.0
31:04.1
3:46.9
0:40.3

Klasse 11

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 19 Rune Skuland
Atle Skuland
NMK Konsmo
NMK Konsmo
Opel Kadett
Rune Skuland
NAS
11
0:00.0
30:14.5
0:00.0
0:00.0
2 33 Jan Terje Grøsle
Per Arne Grøsle
KNA Aust-Agder
KNA Aust-Agder
Ford Escort
Jan Terje Grøsle
NAS
11
0:00.0
30:48.7
0:34.2
0:34.2
3 34 Kristian Østråt
Connie Lund
KNA Stavanger
KNA Stavanger
Peugeot 205
Kristian Østråt
NAS
11
0:00.0
31:17.4
1:02.9
0:28.7

Klasse 12

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 38 Magne Egeli
Odd Bjørnestøl
KAK
KAK
Honda Civic
Magne Egeli
NAS
12
0:00.0
32:07.6
0:00.0
0:00.0
2 37 Ole Erlend Sandsmark
Sivert Fuglestveit
NMK Kvinesdal
NMK Konsmo
peugeot 206 xs
Ole Erlend Sandsmark
NAS
12
0:00.0
38:37.9
6:30.3
6:30.3

Klasse 13

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 7 Tony Caspersen
Kenneth Myhre
NMK Aurskog-Høland
Naf Asker & Bærum
Subaru Impreza STi
Tony Caspersen
NAS
13
0:00.0
28:15.6
0:00.0
0:00.0
2 22 Kim Gursli
Bjørn Handeland
KNA Sokndal
KNA Sokndal
Subaru Impreza STi
Kim Gursli
NAS
13
0:00.0
29:37.8
1:22.2
1:22.2

Klasse 14

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 1 Tor Arnt Hammersmark
Reidar Bjerland
KAK
KAK
Volvo 242
Tor Arnt Hammersmark
NAS
14
0:00.0
30:52.7
0:00.0
0:00.0
2 2 Jan Ludvig Eikaas
Gordon Øydna
KAK
KAK
Opel Ascona B
Jan Ludvig Eikaas
NAS
14
0:00.0
31:56.6
1:03.9
1:03.9
3 4 Geir Aamdal
Tobias Aamdal
KAK
Opel Ascona A
Geir Aamdal
NAS
14
0:00.0
33:02.8
2:10.1
1:06.2

Klasse 15

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 5 Geir Espeland
Olav Vangsnes
KNA Aust-Agder
KNA Aust-Agder
Ford Escort
Geir Espeland
VET
15
0:00.0
29:18.4
0:00.0
0:00.0
2 6 Terje Sørensen
Tor Henrik Birkeland
KAK
Triumph TR7 V8
Terje Sørensen
VET
15
0:00.0
30:15.7
0:57.3
0:57.3

Klasse 17

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 39 Stig Sollie
Ronald Haug
NMK Hønefoss
NMK Hønefoss
Volvo 940
Stig Sollie
VOC
17
0:00.0
31:35.0
0:00.0
0:00.0

Klasse 18

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 45 Odd G. Holmesland
Hege Holmesland
NMK Konsmo
NMK Konsmo
Volvo 240
Odd G. Holmesland
VOC
18
0:00.0
32:34.8
0:00.0
0:00.0
2 46 Tobias Bjerland
Kjetil Sivertsen
KAK
NAF Msp Kristiansand
Volvo 242
Tobias Bjerland
VOC
18
0:00.0
32:40.6
0:05.8
0:05.8
3 47 Øystein Hansen
Daniel Wolden
NMK Larvik
NMK Elverum
Volvo 940
Øystein Hansen
VOC
18
0:00.0
32:44.2
0:09.4
0:03.6
4 44 Hans Petter Engeland
Odd Harald Engeland
NMK Konsmo
NMK Konsmo
Volvo
Hans Petter Engeland
VOC
18
0:00.0
33:19.0
0:44.2
0:34.8
5 48 Joakim Nordbø
Stig Nordbø
NMK Konsmo
KAK
Volvo 244
Joakim Nordbø
VOC
18
0:00.0
33:25.4
0:50.6
0:06.4
6 42 Jan Rune Bugge
Kjell Landelius
KAK
KAK
Volvo 244 GL
Jan Rune Bugge
VOC
18
0:00.0
34:53.7
2:18.9
1:28.3
7 43 Erik Tandberg
Vidar Holum
NAF Msp Asker & Bærum
NAF Msp Asker & Bærum
Volvo 242
Erik Tandberg
VOC
18
0:00.0
35:55.4
3:20.6
1:01.7

Klasse 19

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 59 Ivar Kjørmo
Maria S.. Moen
NAF
NAF
VW Golf II GTI
Ivar Kjørmo
DEB
19
0:00.0
34:24.7
0:00.0
0:00.0

Klasse 20

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 901 Kristian Reime
Tommy Reime
KNA Stavanger
KNA Stavanger
Nissan Almera GTI
Tommy Reime
UNG
20
0:00.0
43:31.3
0:00.0
0:00.0

Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"