Innkomne påmeldinger (32)

Denne2 listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Bjørn-Vidar Tangen Kna indre/ytre Østfold Volvo 940 17
Stein Henning Birkely NMK Hamar Tangen
 
Kristiane Hvaal Engh Nmk Krabyskogen Renault Clio RS 20
Gunhild Hvaal Engh Nmk Krabyskogen Engh
 
Per Arne Enger NMK Nore og Uvdal Subaru Impreza sti 13
Helen Lund NMK Asker Enger
 
Sindre Backe NMK Hadeland Ford Fiesta R2 5
Mads Johansen NMK Hadeland Backe
 
Frank Tore Larsen NMK Modum & Sigdal VW Polo GTI R5 2
Torstein Eriksen NMK Modum & Sigdal Larsen
 
Erik Nordahl Asker og Bærum Motorsport Ford Focus ST 170 11
Heidi Wear Asker og Bærum Motorsport Nordahl
 
Stian Kristiansen Nmk Hamar Volvo 240 17
Andreas Viksmoen Nmk Hamar Kristiansen
 
Mads Ola Stensbøl KNA Kongsvinger Peugeot 208 R2 5
Lars Martin Stensbøl KNA Kongsvinger Stensbøl
 
Herman Lie-Nilsen NMK Modum og Sigdal Ford Fiesta ST 19
Steve Røkland KNA Kongsvinger Lie-Nilsen
 
Martin Nygård Kna Kongsvinger Subaru STI 13
Tina Jeanette Olsen Kna Kongsvinger Nygård
 
Ole Morten Korsmo KNA Kongsvinger Volvo 17
Tore Hellerud Korsmo
 
Odd johansen Asker og Bærum Motorsport Ford Escort RS 1800 15
Morten Karset NMK Hamar johansen
 
Petter Sæves Waskaas NMK Grenland Subaru Impreza Sti 13
Henrik Ø. Johannessen NMK Modum og Sigdal Waskaas
 
Christian Sagli Kna kongsvinger Volvo 242 10
Ole martin Sagli Kna Kongsvinger Sagli
 
Per Brynildsen Kna Varna Golf GTI 15
Øyvind Rødsjø Beckstrøm NMK Gardermoen Brynildsen
 
Morten Karlsen-Haugen NMK Modum og Sigdal Volvo 240 10
Nina Maria Koblinger KNA Eiker Karlsen-Haugen
 
Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Peugeot 206 EVO 11
Harald Lian Rudi
 
Tom Vidar Belgen NMK Trøgstad Peugoet 208 R2 5
Martin Winberg NMK Trøgstad Belgen
 
Jon anders Nordby Nmk gardermoen Volvo 240 17
Øystein Hansen Nmk gardermoen Nordby
 
Torbjørn Hjermstad KNA Indre Ytre Østfold Volvo 242 15
Atle Dyreng KNA Indre Ytre Østfold Hjermstad
 
Tommy Lillenes KNA Kongsvinger Opel Ascona B 19
Sara Breisjøberg KNA Kongsvinger Breisjøberg
 
Vegard Hhegle Asker oh bærum Volvo 10
Erik Svartås Kna varna Hhegle
 
Espen Berglund Kna Solør motorsport Opel Ascona 11
Margit Berglund Kna Solør motorsport Berglund
 
Anders Lundhaug Kna Kongsvinger Volvo 15
Roy Tangen Kna kongsvinger Lundhaug
 
Arild Christoffersen Kna Indre/Ytre Østfold Saab 99 15
Arild Nilsen Kna Indre/Ytre Østfold Christoffersen
 
Rino Bækkevold Nmk Aurskog Høland Volvo 940 17
Stian Kristiansen Nmk Aurskog Høland Bækkevold
 
Frank Tore Bekkåsen NMK Hadeland Volvo 242 15
Sigurd Buan Kristiansen NMK Hadeland Bekkåsen
 
Jørgen Leivestad NMK Aurskog Høland Subaru impreza 13
Sondre Østmoen NMK Aurskog Høland Leivestad
 
Markus Bakken NMK Modum & Sigdal Citroën C2R2 Max 5
Hedda Turvoll Lien NMK Modum & Sigdal Bakken
 
Ola Petter Hovelsrud NMK Fluberg Volvo 240 10
Mats Bergseng NMK Fluberg Hovelsrud
 
Jarle De Oliveira Granheim NMK Gardermoen Volvo 240 17
Jan Fredrik Bonden KAK Granheim
 
Ole Gunnar Skogli Nmk Nore & Uvdal Ford Sierra Cosworth 10
Anders Nygård Nmk Nore & Uvdal Skogli
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 32
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"