Innkomne påmeldinger (69)

Denne2 listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Aleksander Refstie KAK Bmw 325 10
Kristoffer Refstie KAK Refstie
 
Tom Kristian Lien NMK Modum & Sigdal VW Golf IV 11
Thea Turvoll Lien NMK Modum & Sigdal Lien
 
Inge Andre’ Espedal KNA Sokndal Motorsport E36 BMW 325i 10
Ståle Veland KNA Sokndal Motorsport Stene
 
Tor arnt Hammersmark Kak Volvo 940 17
Gøran Sandstrøm Amk Hammersmark
 
Jarle Knutsen KAK Opel Ascona B 11
Benjamin Knutsen kak
 
Jim Roger Haugom Kna Kongsvinger Mitsubishi evo 6 13
Marte Lystgård Kna Kongsvinger Haugom
 
Sander Sæter KNA Kongsvinger Volvo 940 19
Allan Johansen NMK Aurskog-Høland Sæter
 
Ruben Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Seat Ibiza 11
Jon Eirik Gårdhammer NMK Nedre Hallingdal Bjerknes
 
Tony Caspersen NMK Aurskog Høland Subaru 13
Kenneth Myhre Asker og Baerum Motorsport Caspersen
 
Roger Johansen NMK Aurskog-Høland Nissan Almera GTI 11
Knut Arne Vestli Kna Kongsvinger Johansen
 
Tom Vidar Belgen NMK Trøgstad Volvo 940 19
Are Tørnby NMK Aurskog-Høland Belgen
 
Nils Ugland KNA Ford Fiesta 7
Kristian Konnestad Kna Ugland
 
Kristen Igland KNA Aust Agder Ford Escort RS 2000 11
Kristen Metveit KNA Aust Agder Igland
 
Kristian Pandur NMK Modum og Sigdal Ford Escort Twin Cam 15
Stian Lehme Nmk Gardemoen Pandur
 
Valter Chr. Jensen KNA Oslo Ford Escort RS 1800 15
Erik Pedersen NMK Larvik Jensen
 
Roy Gundersen KAK Toyota Corolla 19
Fredrik Rysstad KAK Gundersen
 
Andreas Wiik Asker og Bærum Motorsport VW Polo R5 2
Tormod Kvisler Asker og Bærum Motorsport Wiik
 
Stein-Erik Brynildsen NMK Gardermoen Mitsubishi EVO R4 13
Vemund Leivestad NMK Aurskog og Høland Brynildsen
 
Marius Solberg Hansen Asker og Bærum Motorsport Honda Civic Typ R 20
Kjell Pettersen Asker og Baerum Motorsport Hansen
 
Håkon Sveen Frøslid NMK Fluberg Subaru Impreza STi 13
Jørn Listerud KNA Varna Frøslid
 
Geir Helge Frøslid NMK Fluberg Subaru Impreza STi 13
Øyvind Rødsjø Beckstrøm NMK Gardermoen Frøslid
 
Kenneth Johnsrød Asker & Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Dyre Erling Fredriksen Asker & Bærum Motorsport Johnsrød
 
Sondre Jacobsen NMK Nore og Uvdal Opel Kadett 11
Harald Lian NMK Nore og Uvdal Jacobsen
 
Kjetil Hauge NMK Modum og Sigdal Ford Sierra Cosworth 10
Joachim Hauge NMK Modum og Sigdal Hauge
 
Stian Brøderud KNA Kongsvinger Skoda Fabia R5 2
Mads Ola Stensbøl KNA Kongsvinger Brøderud
 
Aleksander Refstie KAK BMW 325 10
Kristoffe Refstie Kak Refstie
 
Kai R. S Tønnesland KAK Volvo 940 16v 10
Silje Thorsland KAK Tønnesland
 
Runar Haugen NMK Modum og Sigdal Ford Escort 19
Morten Karlsen-haugen NMK Modum og Sigdal Haugen
 
Markus Bakken NMK Modum og Sigdal Citroen C2 R2 Max 5
Hedda Turvoll Lien Nmk Modum og Sigdal Bakken
 
Ingrid Maria Fulsås NMK Nore og Uvdal Ford Fiesta 20
Sigurd Inge Fulsås NMK Nore og Uvdal Fulsås
 
Kenneth Kristiansen Asker og Bærum Motorsport Subaru WRX STI 13
Helen Lund Asker og Baerum Motorsport Kristiansen
 
Camilla Antonsen KNA Varna BMW M3 10
Anniken Storsveen KNA Varna Antonsen
 
Martin Nygård KNA Kongsvinger Subaru 13
Tina Olsen KNA Kongsvinger Nygård
 
Pål Vetle Try KAK Ford Firsta R5 2
Lars Wilhelm Andersen KAK Try
 
Per Arne Enger NMK Nore og uvdal Subaru Impreza STI 13
Monica Weltzin Pedersen Nmk Gardemoen Enger
 
Morten Storsveen Kna Varna Renault Twingo R2 5
Merete Storsveen Kna Varna Storsveen
 
Kim Anders Nyhus KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Anders Wangen Asker og Baerum Motorsport Nyhus
 
Borger Strand Porsche Club Norge Porsche 911S 15
Ine Halvorsen Christoffersen NMK Notodden Strand
 
Jan Egil Halland NMK Nore og Uvdal BMW M3 10
Anders Nygård NMK Nore og Uvdal Halland
 
Frank Tore Larsen NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta R5 2
Torstein Eriksen NMK Modum & Sigdal Larsen
 
Svein Frustøl KAK Ford Escort 15
Eirik Spilling NMK Konsmo Frustøl
 
Marius Holtet NMK Modum & Sigdal Volvo 242 10
Jon Raaen NMK Modum & Sigdal Holtet
 
Thomas Hansen NMK Tønsberg Opel Astra 11
Emil Andersen NMK Tønsberg Hansen
 
Steffen Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford Escort RS1800 11
Oda Jacobsen NMK Nore & Uvdal Bjerknes
 
Steve Røkland KNA Kongsvinger Peugeot 208 R2 5
Jørgen Eriksen KNA Kongsvinger Røkland
 
Jarle Lippert Asker og Bærum Motorsport BMW M3 10
Sylva Høyholm NMK Trøgstad Lippert
 
Ola Jr Nore NMK Modum & Sigdal Opel Adam R2 5
Veronica Engan Asker og Bærum Motorsport Nore
 
Johan Brekke NMK Nore & Uvdal Volvo 242 17
Knut Sigurd Brekke Nmk Nore & Uvdal Brekke
 
Fredrik Magnussen NMK Hønefoss Volvo 242 10
Truls Briskelund NMK Hønefoss Magnussen
 
Hans Ivar Iversen KAK BMW M3 15
Arild Falander KAK Iversen
 
Jakob Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo 940 17
Andreas Hvambsahl KNA Kongsberg Hvambsahl
 
Jonas Svendby NMK Auskog-Høland Nissan Almera Kitcar 11
Monica Sætra KNA Kongsvinger Svendby
 
Tobias Bjerland KAK Volvo 242 17
Reidar Bjerland KAK Bjerland
 
Olav Fredriksen NMK Modum og Sigdal Volvo 240 Turbo 10
Ole Thomas Westby Nmk Modum og Sigdal Fredriksen
 
Roger Rustand KNA Kongsberg Ford Fiesta R5 Mk2 2
Anita Hvambsahl KNA Kongsberg Rustand
 
Åge Hansen NMK Gardermoen Subaru Impreza 13
Marie Hofsløkken Asker & Bærum Motorsport Hansen
 
Mats Peder Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo 940 EVO 10
Kristian E. Hvambsal NMK Kongsberg Hvambsahl
 
Frank Tore Bekkåsen NMK Hadeland Volvo 242 19
Sigurd Buan Kristiansen NMK Hadeland Bekkåsen
 
Ole Kristian Stenslet NMK Aurskog-Høland Ford Escort MK1 TC 15
Trine Opsahl Nmk Gardemoen Stenslet
 
Lars Johan F. Strand KAK BMW e36 M3 10
Jan Gunnar Hulthin KAK Strand
 
Jarle de Oliveira Granheim NMK Gardermoen Volvo 240 17
Jan Fredrik Bonden KAK Granheim
 
Rune Kittelsen KAK Volvo 940 EVO 10
Jan Lilleødegård KAK Kittelsen
 
Endre Espeland KNA-Aust agder Opel Ascona B 11
Kim J. Fjellheim KNA-Aust agder Espeland
 
Anders Grøndal Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 Mk2 2
Marius Fuglerud Nmk Drammen Grøndal
 
Rino Bækkevold NMK Aurskog Høland Volvo 240 17
Stian Kristiansen NMK Aurskog Høland Bækkevold
 
Trond Sveinsvoll KNA Stavanger Citroën C3 R5 2
Jørgen Nordhagen NMK Hadeland Sveinsvoll
 
Rune Danneborg KNA Aust-Agder Ford Fiesta WRC 16 1
Henning Elvekork Nmk Kongsberg Danneborg
 
Viktor Løsch Danneborg KNA Aust-Agder Citroen C3 R5 2
Carina Møller FAMA Danneborg
 
Geir Espeland KNA Aust Agder Escort RS 1600 15
Christina Nygård KNA Aust agder Espeland
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 69
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"