Innkomne påmeldinger (31)

Denne2 listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Trond Arne Berg KAK Subaru 1
Julie Berg Engangslisens Berg
 
Holm Jacob Matheson NMK Aurskog Høland Ford Escort RS 1600 3
Bent Edw Lundbye NMK Aurskog Høland Matheson
 
Axel Haug NMK Fluberg Volvo 940 4
Alf Hansen Engangslisens Haug
 
Lars Erik Haug NMK Fluberg Volvo 740 19
Nils Christian Haug NMK Fluberg Haug
 
Tommy Transeth NMK Tønsberg Subaru Impreza 1
Sylva Høyholm NMK Trøgstad Transeth
 
Arnt Myren KAK Volvo 242 3
Janne Myren Storhei KAK Myren
 
Inge André Espedal KNA Solndal BMW 3 19
Anders Stene KNA Solndal Espedal
 
Roger Rustand KNA Kongsberg Ford Fiesta R5 Mk2 1
Anita Hvambsahl KNA Kongsberg Rustand
 
Jarle Knutsen KAK Opel Ascona B 3
Martin Hansen Engangslisens
 
Hans Ivar Iversen KAK BMW M3 3
Arild Falander KAK Iversen
 
Jarle Lippert Asker og Bærum Motorsport BMW M3 3
Erik Tanberg Asker & Bærum Motorsport Lippert
 
Stian Brøderud KNA Kongsvinger Skoda Fabia R5 1
Anders Lundhaug KNA Kongsvinger Brøderud
 
Tommy Herregården Grenland Motorsport Klubb BMW m3 3
Jonas Gulliksen Engangslisens Herregården
 
Olav Fredriksen NMK Modum og Sigdal Volvo 240 Turbo 3
Christell Fredriksen NMK Modum og Sigdal Fredriksen
 
Sigve Lindland NMK Konsmo Volvo 240 19
Bjørn Arne Skeime NMK Konsmo Lindland
 
Daniel Nymo KAK Peugeot 206 rc 3
Stian Mortensen KAK Nymo
 
Arve Espeland KNA-Aust Agder Opel Ascona B 19
Stian Risberg Engangslisens Espeland
 
Kristian Myren KAK Volvo 3
Morten Viervang Engangslisens Myren
 
Kai R. Tønnesland KAK Volvo 940 16 V 3
Jon Erik Brandsvoll Engangslisens Tønnesland
 
Stian Finsådal KAK Volvo 240 3
Caroline Aasen Johannessen Engangslisens Finsådal
 
Lars Johan F Strand KAK BMW e36 m3 3
Atle Tisland Engangslisens F Strand
 
Roy Gundersen KAK toyota corolla 19
Fredrik Rysstad KAK gundersen
 
Ruben Erland NMK Konsmo Volvo 242 19
Sebastian Høyland NMK Konsmo Erland
 
Oddvar Andersen NMK Moss Opel Manta 3
Carsten Andersen NMK Moss Andersen
 
Runar Hodne KAK Volvo 242 3
Trond Verne Johnsen Engangslisens Hodne
 
Camilla Antonsen KNA Varna BMW M3 3
Anniken Storsveen KNA Varna Antonsen
 
Tobias Bjerland KAK Volvo 242 4
Reidar Bjerland KAK Bjerland
 
Johnny Josdal KAK Opel Ascona 3
Carl Erik Berg NMK Konsmo Josdal
 
Svein Frustøl KAK Ford Fiesta R5 1
Eirik Spilling NMK Konsmo Frustøl
 
Endre Espeland KNA Aust-Agder Opel Ascona B 3
Julie Råna Engangslisens
 
Rino Bækkevold NMK Aurskog Høland Volvo 240 4
Stian Kristiansen NMK Aurskog Høland Bækkevold
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 31
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"