Innkomne påmeldinger (54)

Denne2 listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Ole Christian Veiby KNA Kongsvinger VW Polo GTI R5 2
Jonas Andersson MK Team Treske
 
Trond Sveinsvoll KNA Stavanger Mitsubishi 13
Ola Fløene NMK Hamar Sveinsvoll
 
Steve Røkland KNA Kongsvinger Mitsubishi Lancer EVO IX 13
Øyvind Rødsjø Beckstrøm NMK Gardermoen Røkland
 
Kim Anders Nyhus KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Anders Wangen Asker og Bærum Motorsport Nyhus
 
Hans Ivar Iversen KAK BMW M3 10
Arild Falander KAK Iversen
 
Steffen Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford Escort RS1800 11
Audun Vestenfor NMK Gol Bjerknes
 
Ole Erlend Sandsmark NMK Kvinesdal ford fiesta st 150 7
Ivar Kjørmo NMK Kvinesdal Sandsmark
 
Jakob Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo 940 17
Andreas Hvambsahl KNA Kongsberg Hvambsahl
 
Ronny Berge Grenland motorsportklubb Ford Sierra Cosworth 10
Karina Hofsten Berge Grenland motorsportklubb Berge
 
Dagfinn Rosseland KAK Fiesta R5 2
Geir Stensland KAK Rosseland
 
Kenneth Johnsrød Asker & Bærum Motorsport FordFiesta R5 2
Dyre Erling Fredriksen Asker & Bærum Motorsport Johnsrød
 
Ada Marie Hvaal NMK Larvik Renualt Twingo R2 5
Helene Hvaal NMK Larvik Hvaal
 
Arnt Gustav Olsen A&B Motorsport Ford Fiesta 2
Rune Eilertsen Østfold Motorsport Olsen
 
Kai R. Tønnesland KAK Volvo 940 2,5 16 V 10
Aleksander Refstie KAK Tønnesland
 
Anders Kjær NMK Larvik VW Golf 2 11
Gøril Undebakke NMK Nore & Uvdal Kjær
 
Håkon Sveen Frøslid NMK Fluberg Subaru Impreza WRX STi 3
Jørn Listerud KNA Varna Frøslid
 
Nils Ugland KNA Aust-Agder Ford Fiesta 7
Kristian Konestad KNA Aust-Agder Ugland
 
Lars Schmidt NMK Larvik Volvo 940 Evo 10
Harald Faugstad NMK Larvik Faugstad
 
Jarle Knutsen KAK Opel Ascona B 11
Benjamin Knutsen KAK Knutsen
 
Kristen Igland KNA Aust Agder Ford Escort RS 2000 11
Kristen Metveit KNA Aust-Agder Igland
 
Olav Fredriksen NMK Modum & Sigdal Volvo 240 10
Ole Thomas Westby NMK Modum & Sigdal Fredriksen
 
Tommy Transeth Nmk Tønsberg Subaru Impreza 13
Sylva Høyholm Nmk Trøgstad Transeth
 
Frank Tore Larsen NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta R5 2
Morten Erik Abrahamsen NMK Larvik Larsen
 
Morten Gravermoen NMK Modum & Sigdal Subaru Impreza STI 13
Ronald Haug NMK Hønefoss Gravermoen
 
Johan Brekke NMK Nore & Uvdal Volvo 940 17
Knut Sigurd Brekke NMK Nore & Uvdal Brekke
 
Martin Nygård KNA Kongsvinger Subaru Impreza 13
Jørgen Eriksen KNA Kongsvinger Nygård
 
Lars M Berntsen NMK Hadeland Opel Kadett Kit Car 11
Trond-Håvard Østheim NMK Hadeland Berntsen
 
Camilla Antonsen KNA Varna BMW M3 10
Anniken Storsveen KNA Varna Antonsen
 
Tobias Bjerland KAK Volvo 242 17
Reidar Bjerland KAK Bjerland
 
Stian Brøderud KNA Kongsvinger Skoda Fabia R5 2
Mads Ola Stensbøl KNA Kongsvinger Brøderud
 
Tony Caspersen NMK Aurskog Høland Subaru Impreza 13
Kenneth Myhre Asker & Bærum Motorsport Caspersen
 
Roger Rustand KNA Kongsberg Ford Fiesta R5 2
Anita Hvambsahl KNA Kongsberg Rustand
 
Jarle Lippert Asker og Bærum motorsport BMW M3 10
Leif Arne Nesset Asker og Bærum motorsport Lippert
 
Lars Johan F Strand KAK Bmw e36 m3 10
Jan Gunnar Hulthin KAK F Strand
 
Ola Jr Nore NMK Modum & Sigdal Opel Adam R2 5
Jørgen Nordhagen NMK Hadeland Nore
 
Viktor Løsch Danneborg KNA Aust-Agder Citroen DS3 R5 2
Carina Møller FAM Danneborg
 
Svein Frustøl KAK Ford Fiesta R5 2
Eirik Spilling NMK Konsmo Frustøl
 
Tom Lund KAK Ford Fiesta ST 7
Erik Wessman KAK Lund
 
Jacob Lyseng NMK Hønefoss Renault Clio 20
Kjell Pettersen Asker og Bærum Lyseng
 
Marius Holtet NMK Modum & Sigdal Volvo 242 19
Jon Raaen NMK Modum & Sigdal Holtet
 
Svein Petter Silseth Asker & Bærum Motorsport Ford Escort RS 1600 15
Ole Andresen Asker & Bærum Motorsport Silseth
 
Arve Espeland KNA Aust-Agder Opel Ascona 19
Stian Sarajarvi KNA Aust-Agder Espeland
 
Valter Chr. Jensen KNA Oslo BMW M3 15
Erik Pedersen NMK Larvik Jensen
 
Tor Arnt Hammersmark KAK Subaru impreza sti 3
Per gunnar Aasen KAK Hammersmark
 
Andreas Wiik NMK Hamar Mini WRC 1
Tormod Kvisler NMK Hamar Wiik
 
Anders Grøndal Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Marius Fuglerud NMK Drammen Grøndal
 
Runar Hodne KAK Volvo 242 10
Odd Bjørnestøl KAK Hodne
 
Mats Andersson Eslövs MK Opel Adam R2 5
Jörgen Jönsson Hörby MK Elteknik
 
Geir Espeland KNA Aust-Agder Escort Rs 1600 15
Olav Vangsnes KNA Aust-Agder Espeland
 
John Arne Almedal KAK Volvo 244 19
Tonje Sørli KAK Almedal
 
Rune Danneborg KNA Aust Agder Ford Fiesta WRC16 1
Henning Elvekrok NMK Kongsberg Danneborg
 
Kim Madsen DRC Peugeot 307 WRC 1
Line Lykke Jensen DRC Madsen
 
Endre Espeland KNA Aust-Agder Opel Ascona B 11
Kim jarle Fjellheim KNA Aust-Agder
 
Morten Storsveen Kna Varna Renault Twingo R2 5
Merete Storsveen Kna Varna Storsveen
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 54
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"