Innkomne påmeldinger (44)

Denne2 listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Frank Tore Bekkåsen NMK Hadeland Volvo 242 19
Bekkåsen
 
Stig Roar Holter KNA Solør Volvo 240 10
Alina Drazkowski NMK Solør Holter
 
Christoffer Pedersen Asker og Bærum Motorsport Kommer snart 1234
Morten Høgberg Pedersen
 
Tom Slaastad Kna kongsvinger Ford escort mk1 11
Tommy Lillenes Kna kongsvinger Slaastad
 
Svein Petter Silseth Asker & Bærum Motorsport Ford Escort RS 15
Ole Andresen Asker & Bærum Motorsport Silseth
 
Sondre Jacobsen Nmk nore og uvdal Opel kadett 11
TBA Jacobsen
 
Roger Rustand KNA Kongsberg Ford Fiesta R5 2
Anita Hvambsahl KNA Kongsberg Rustand
 
Anders Grøndal Asker og Bærum Ford Fiesta R5 2
Marius Fuglerud NMK Drammen Grøndal
 
Johnny Christiansen KNA indre ytre Østfold Escort mk2 11
Amalie Christiansen KNA indre ytre Østfold
 
Kristoffer Bekkemellem Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi EVO V 13
Bekkemellem
 
Kåre Moen M K Team Westom Mitsubishi Lancer 13
Moen
 
Andreas Wiik NMK Hamar Mini WRC 1
TBA AS
 
Odd Arne Kristiansen NMK Hamar Volvo 240 11
Kristiansen
 
Ole Kristian Stenslet NMK Aurskog-Høland Ford Escort MK1 TC 15
TBA Stenslet
 
Morten Gravermoen NMK Modum & Sigdal Subaru Impreza STI 13
Gravermoen
 
Espen Berglund Kna Solør motorsport Opel Ascona B 11
Margit B Rødås Kna Solør motorsport Berglund
 
Jan Egil Halland Nore og Uvdal BMW M3 10
Anders Nygård Egil
 
Anders Hovelsrud NMK Fluberg Volvo 244 10
Anine Steen Hovelsrud NMK Fluberh Hovelsrud
 
Andreas Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo 940 10
Jakob Hvambsahl NMK Kongsberg Hvambsahl
 
Mats Peder Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo 940 evo 10
Kristian E. Hvambsal NMK Kongsberg Hvambsahl
 
Ståle Brastad Nmk follo Tba 1234
På sparket. Brastad
 
Ronny Andersen Nore og uvdal nmk Mercedes 10
Ole Jacobsen Andersen
 
Stein-Erik Brynildsen NMK Gardermoen Mitsubishi EVO R4 13
Vemund Leivestad NMK Aurskog Høland Mitsubishi Rallyteam Norway
 
Martin Tollefsen Nore & Uvdal Peugeot 11
Knut Løvstuen Nore & Uvdal Tollefsen
 
Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Peugeot 206 11
TBA Rudi
 
Morten Bredesen NMK Hadeland Volvo 240 Turbo 10
Bredesen
 
Torbjørn Hjermstad Kna Indre/Ytre Østfold Volvo 242 15
Atle Dyreng Kna Indre/Ytre Østfold Hjermstad
 
Arnt Gustav Olsen A&b motorsport Ford Fiesta R5 2
Rune Eilertsen Øvre Østfold motorstsport Olsen
 
Tor helge Halland Nore og uvdal Volvo 10
Tba Halland
 
Bjørn Bækkevold Asker og Bærum motorsport Mitsubishi evo ix 13
Ann veronica Bækkevold Asker og Bærum motorsport Bækkevold
 
Kristoffer Hegle Asker og Berum Volvo 10
Stein Henning Birkely NMK Hamar Hegle
 
Thomas André Imingen Nmk Hurum og røyken Subaru impreza sti 3
Dorthe Gunnerød Nmk tønsberg Imingen
 
Morten Fossum NMK Elverum Volvo 242 10
TBA Fossum
 
Jacob Lyseng NMK Hønefoss Renault Clio 20
Kjell Pettersen NAF Asker og Bærum Lyseng
 
Tor Bækkevold kna eiker ford fiesta st 11
Monica Pedersen Bækkevold
 
Terje Hakkim Asker og Bærum motorsport Saab 99 ems 11
Knut Strandbråten Asker og Bærum motorsport Hakkim
 
Jonas Svendby NMK Aurskog-Høland Nissan Almera 11
Monica Sætra KNA Kongsvinger Svendby
 
Rune Nilsen Østfold Motorsport Seat ibiza kit car 11
Marie Hofsløkken Asker & Bærum Motorsport Nilsen
 
Rino Bækkevold Nmk Aurskog Høland Volvo 240 17
Stian Kristiansen Nmk Aurskog Høland Bækkevold
 
Johan Brekke NMK Nore &Uvdal Volvo 17
Knut Sigurd Brekke NMK Nore & Uvdal Brekke
 
Jo Ingve Alm NMK Fluberg Mitsubishi EVO 6 13
Madeleine Hamlott KNA Oppland Alm
 
Knut Harald Henriksen Asker & Bærum Motorsport Suzuki Ignis S1600 12
Thorbjørn Bekkeland Asker og Bærum Motorsport Henriksen
 
Olav Fredriksen Nmk Modum og Sigdal Volvo 240 Turbo 10
Ole Thomas Westby Nmk Modum og Sigdal Fredriksen
 
Ole Kristoffer Gislerud Asker&Bærum Motorsport TBA 13
Rita Kristensen Asker&Bærum Motorsport Mitsubishi Rallyteam Norway
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 44
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"