Innkomne påmeldinger (32)

Denne2 listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Ola Petter Hovelsrud NMK Fluberg Volvo 240 10
Mats Bergseng NMK Fluberg Hovelsrud
 
Stian Dahl KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Hanna Svendsen KNA Kongsvinger Dahl
 
Morten Gravermoen NMK Modum & Sigdal Subaru Impreza STI 13
Steve Røkland KNA Kongsvinger Gravermoen
 
Lars Schmidt NMK Larvik Volvo 940 Evo 10
Harald Faugstad NMK Larvik Schmidt
 
Kristoffer Hegle Asker og Bærum motorsport Volvo 240 10
Hegle
 
Olav Fredriksen NMK Modum Og Sigdal Volvo 240 Turbo 10
Ole Thomas Westby Fredriksen
 
Marius Holtet NMK Modum & Sigdal Volvo 242 19
Jon Raaen NMK Modum & Sigdal Holtet
 
Tor Bækkevold kna eiker ford fiesta st 7
Monica Pedersen Bækkevold
 
Roger Rustand KNA Kongsberg Ford Fiesta R5 2
Roar Lauvlid NMK Modum og Sigdal Rustand
 
Thea Turvoll Lien NMK Modum og Sigdal Ford Fiesta R2 5
Hedda Turvoll Lien NMK Modum og Sigdal Turvoll Lien
 
Kristian Prestrud NMK Follo Bmw M3 10
Prestrud
 
Bjørn Bækkevold Asker og Bærum motorsport Mitsubishi evo ix 13
Bækkevold
 
Hans Petter Ebbestad Asker og Bærum motorsport Subaru 3
Espen Grorud Asker og Bærum motorsport
 
Jakob Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo 940 17
Andreas Hvambsahl KNA Kongsberg Hvambsahl
 
Runar Pedersen Asker og Bærum Motorsport Subaru 3
Stine Marie Klemetsdal Asker og Bærum Motorsport Pedersen
 
Morten Bredesen NMK Hadeland Volvo 240 Turbo 10
Bredesen
 
Torbjørn Hjermstad Kna Indre/Ytre Østfold Volvo 242 15
Atle Dyreng Kna Indre/Ytre Østfold Hjermstad
 
Raymond Berntsen Nmk Drammen Opel Corsa GSI 19
Marius Evjen Nmk Drammen
 
Anita Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo 240 17
Mats Peder Hvambsahl NMK Kongsberg Hvambsahl
 
Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Peugeot 206 11
TBA Rudi
 
morten prestegård nmk hadeland volvo 940 10
hans morten prestegård nmk hadeland prestegård
 
Andre Trondrud NMK Nore og Uvdal mercedes benz 190 10
Harald Lian nmk nore og uvdal Trondrud
 
Tor Solberg Nmk Nore og Uvdal Volvo940 17
Tuva Røisgaard Solberg
 
Martin Tollefsen NMK Nore & Uvdal Peugeot 11
Knut Løvstuen NMK Nore & Uvdal
 
Knut Harald Henriksen Asker og Bærum Motorsport Suzuki Ignis S1600 12
Thorbjørn Bekkeland Asker og Bærum Motorsport Henriksen
 
Joakim Skalstad NMK Bø Nissan Almera GTI 11
TBA Skalstad
 
Tommy Transeth Nmk Tønsberg Subaru Impreza 13
Sylva Høyholm Nmk Trøgstad Transeth
 
Tor Bækkevold kna eiker ford fiesta st 7
Jeanett haug KNA Eiker Bækkevold
 
tony Caspersen NMK Aurskog Høland Subaru Impreza 555 13
kenneth Myhre Caspersen
 
Jarle Lippert Asker og Bærum motorsport Bmw E36 compact 11
Lippert
 
Rino Bækkevold Nmk Aurskog Høland volvo 240 17
Stian Kristiansen Nmk Aurskog Høland Bækkevold
 
Knut Boberg KNA Oslo VW Golf 11
Leif Arne Neset Asker og Bærum Motorsport Boberg
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 32
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"