Innkomne påmeldinger (40)

Denne2 listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Jacob Lyseng NMK Hønefoss Renault Clio 20
Kjell Pettersen Asker og Bærum Motorsport Lyseng
 
Eivind Brynildsen NMK Gardermoen BMW E30 19
Joakim Harstad Engangslisens Brynildsen
 
Endre Espeland KNA Aust Agder Opel Ascona B 19
Kim J Fjellheim KNA Aust Agder Espeland
 
Runar Pedersen Asker og Bærum Motorsport Subaru 3
Stine Marie Klemetsdal Asker og Bærum Motorsport Pedersen
 
Olav Fredriksen NMK Modum og Sigdal Volvo 240 10
Morten Nedberg Fredriksen KNA Eiker Fredriksen
 
Tommy Herregården Grenland Motorsportklubb BMW M3 10
Jonas Gulliksen Engangslisens Herregården
 
Roger Rustand KNA Kongsberg Ford Fiesta R5 2
Ole Petter Løkseth Engangslisens Rustand
 
Johnny Christiansen KNA Indre Ytre Østfold Escort MK2 11
Engangslisens Christiansen
 
Reidar Moland NMK Sandefjord Ford Escort RS 1800 15
Tormod Schau NMK Sandefjord Moland
 
Anders Gjestrum-Larsen NMK Larvik Peugeot 206 19
Leif-Erik Gjestrum-Larsen NMK Larvik Gjestrum-Larsen
 
Nils Hillestad KNA Kongsberg Ford Escort RS1600 15
Helene Hillestad Engangslisens Hillestad
 
Kai-Roar Skjærbekk NMK Hamar Volvo 242 17
Monica M. Sørlie Engangslisens Skjærbekk
 
Marius Sannerhaugen NMK Elverum Volvo 19
Mina Korntorp KNA Solør Motorsport Sannerhaugen
 
Holm Jacob Matheson NMK Aurskog Høland Escort RS 1600 15
Dag-Henning Nielsen Historisk Racing Norge Matheson
 
Knut Harald Henriksen Asker og Bærum Motorsport Suzuki Ignis S1600 12
Thorbjørn Bekkeland Asker og Bærum Motorsport Henriksen
 
Tom Slaastad KNA Kongsvinger Ford Escort MK1 11
Kjell Hansen KNA Kongsvinger Slaastad
 
Wendy Strømstad KNA Kongsvinger Nissan Almera 19
Martin Nygård KNA Kongsvinger Strømstad
 
Rune Danneborg KNA Aust Agder Citroen DS3 R5 2
Henning Elvekrok NMK Kongsberg Danneborg
 
Stian Dahl KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Therese Dahl Engangslisens Dahl
 
Ola Jr Nore NMK Modum & Sigdal Opel Adam R2 5
Jørgen Eriksen KNA Kongsvinger Nore
 
Jarle Lippert Asker og Bærum motorsport Bmw E36 Compact 11
Frida Lippert Engangslisens Lippert
 
Svein Petter Silseth Asker & Bærum Motorsport Ford Escort RS 1600 15
Ole Andresen Asker & Bærum Motorsport Silseth
 
Ole Jonny Branes KNA Kongsvinger Ford Fiesta ST150 7
Hanna Svendsen KNA Kongsvinger Branes
 
Johan Brekke NMK Nore & Uvdal Volvo 940 17
Knut Sigurd Brekke NMK Nore & Uvdal Brekke
 
Stian Brøderud KNA Kongsvinger Skoda Fabia R5 2
Siv Jensen KNA Kongsvinger Brøderud
 
Tore Johannessen Nsk Ford RS 1600 15
Helen Lund NMK Hurum og Røyken Johannessen
 
Markus Bakken Nmk Modum og Sigdal Ford Fiesta R1B 20
Håvard Bratvold Bakken Nmk Modum og Sigdal Bakken
 
Camilla Antonsen KNA Varna BMW M3 10
Martine Storsveen Engangslisens Antonsen
 
Tommy Transeth NMK Tønsberg Subaru Impreza 13
Trond Håvard Østheim NMK Hadeland Transeth
 
Alexander Brinch Conradi Asker & Bærum Motorsport Nissan Almera GTI 11
Annikken Brinch Engangslisens Motorsport
 
Jonas E. Hvambsal KNA Kongsberg Volvo 240 17
Kristian E. Hvambsal NMK Kongsberg E. Hvambsal
 
Haakon-Marius Strømsrud NMK Elverum Volvo 240 17
Marius Lunde NMK Elverum Strømsrud
 
Morten Prestegård NMK Hadeland Volvo 940 10
Ivar Løvlien Engangslisens Prestegård
 
Joakim Skalstad NMK Bø Nissan Almera GTI 11
Dyre Erling Fredriksen Asker og Bærum Motorsport Skalstad
 
Christoffer Gusterud NMK Gardermoen Ford Escort MK 1 11
Jarle Pedersen NMK Gardermoen
 
Lars M Berntsen NMK Hadeland Ford Escort Maxi Kit Car 11
Anita Hvambsal KNA Kongsberg Berntsen
 
Åge Hansen NMK Aremark Renault Clio 11
Trine Opsahl NMK Aremark Hansen
 
Anders Lundhaug KNA Kongsvinger Volvo 15
Lars Henrik Sagmoen Engangslisens Lundhaug
 
Andreas Wiik NMK Hamar Mini JCW 1,6T WRC 1
Jeanette Wiik Engangslisens Wiik
 
Stian Kristiansen NMK Aurskog Høland Volvo 240 17
Henrik Kristiansen Engangslisens Kristiansen
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 40
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"