Innkomne påmeldinger (44)

Denne2 listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Steen Johansen KOA Skoda Fabia Super 2000 2
Suna Maria Schwaen Johansen
 
Pål Try Kak Ford fiesta r5 2
Lars wilhelm Andersen Try
 
Steinar Ludvigsen KNA Drammen Skoda 130 LA 21
Jarle Bye Bye
 
Morten Gravermoen NMK Modum & Sigdal Subaru Impreza STI 13
Robin Andersen Gravermoen
 
Roger Rustand KNA Kongsberg Ford Fiesta R5 2
Kristian Dokken Lauvlid Rustand
 
Bjørn Haugeby KNA Halden Volvo 142 21
John Thoreby Haugeby
 
Jarle Lippert Asker og Bærum motorsport BMW M3 10
Lippert
 
Frank Tore Larsen NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta R5 2
Torstein Eriksen Larsen
 
Kenneth Petersen DRC BMW M3 E 30 10
Finn Richardt Petersen
 
Terje Olsen KNA Stavanger Subaru Impreza WRX STI 3
Otto Øvestad Energidrikk
 
Vidar Mehren NMK Drammen Opel GT 21
Birgitte Mehren Mehren
 
Joar Andre Obrestad NMK Egersund subaru inpresa 3
Martin Fawell Obrestad
 
Juan Nils Ugland KNA Aust-Agder Ford Fiesta ST 7
 
Erik Brun NMK Hadeland Saab V4 21
Brun
 
Vidar Hoel KNA Halden VW 21
Ole Hansen Hoel
 
Tobias Bjerland KAK Volvo 242 17
Reidar Bjerland Bjerland
 
Ib Kragh Randers Auto Sport Citroën DS3 R5 2
Ditte Kammersgaard Rally
 
Øivind Lehre Asket&Bærum motorsport Subar Impreza Sti 13
Lasse Lehre Lehre
 
Ronny Berge Grenland Motorsport Klubb Ford Sierra Cosworth 10
Karina Berge Berge
 
Jacob Lyseng NMK Hønefoss Renault Clio 20
Vegard Halland Lyseng
 
Alf Helle KNA Indre/Ytre Østfold Triumph TR4 21
Ingar Carlsen Helle
 
Rune Kittelsen KAK Volvo 940 EVO 10
Jan Lilleødegård Kittelsen
 
Kristian E. Hvambsal KNA Kongsberg Volvo 240 17
Jonas E. Hvambsal E. Hvambsal
 
Kristen Igland KNA Aust Agder Ford Escort RS 2000 14
Igland
 
Lars M Berntsen NMK Hadeland Opel Kadett 11
Anita Hvambsal Berntsen
 
vegard solstad k.a.k ford capri 21
Øystein Gundersen Solstad solstad
 
Rino Bækkevold Nmk Aurskog Høland volvo 240 17
Rune Kirkeby Bækkevold
 
Theresa Kjeldsen KNA VEST AGDER Ford Escort 21
Bjørn Natvig Kjeldsen
 
Ståle Brastad NMK follo Nissan almera «gti killer» 11
Brastad
 
Geir Harald Ødegaard KNA VEST AGDER Toyota Celica TA22 21
Kjell Lund Ødegaard
 
Svein Eikaas KAN Vestagder BMW 630 cs 21
Hakon Berge-Hansen Eikaas
 
Inge Møller NMK Sør Gudbrandsdal Volvo 142 21
Ivan Klevmo Møller
 
Anders Grøndal Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta 2
Roger Eilertsen Grøndal
 
Morten Storsveen Kna Varna Renault Twingo R2 5
Merete Storsveen Storsveen
 
Mats Myrsell SMK Hedemora Porsche 997 GT 3 Rally 1
Erik Pedersen Myrsell
 
Joachim Grahn Simrishamns MK Ford Focus WRC05 1
Rickard Nilsson Grahn
 
Svein Petter Silseth Asker & Bærum Motorsport Ford Escort RS 1600 15
Ole Andresen Silseth
 
Jonas Svendby NMK Aurskog-Høland Nissan Almera GTI 19
Marie Hofsløkken Svendby
 
Rune Danneborg KNA Aust Agder Mini JCW WRC 1
Henning Elvekrok Danneborg
 
GEIR ESPELAND KNA AUST-AGDER ESCORT RS 1600 15
CHRISTINA ESPELAND
 
Tor Bækkevold kna eiker Mitsubishi evo 5 13
Jeanett haug Bækkevold
 
Viktor Løsch Danneborg KNA Aust-Agder Citroen DS3 R5 2
Carina Møller Danneborg
 
Tor arnt Hammersmark Kak Subaru impreza sti 3
Per gunnar Aasen Hammersmark
 
Ole Kristian Stenslet NMK Aurskog-Høland Ford Escort Mk1 TC 15
Maren Bålsrud Moseby Stenslet
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 44
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"