Innkomne påmeldinger (69)

Denne2 listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Ole Erlend Sandsmark NMK Kvinesdal Ford Fiesta ST150 7
ivar kjørmo Sandsmark
 
Jarle Knutsen KAK Opel Ascona B 11
Benjamin Knutsen Knutsen
 
Stian Brøderud Kna Kongsvinger Opel Kadett 11
Hans Petter Aarstad Brøderud
 
Lars Johan Furulund Strand Kak Bmw e36 325i 10
Jan Gunnar Hulthin Furulund Strand
 
Jonas Olsen KAK Ford Fiesta ST 7
Petter Amundsen Olsen
 
Przemyslaw Sawicki Automobilklub Morski Citroen Saxo VTS 12
Piotr Pazdyka Woda
 
Jan Terje Grøsle KNA Aust-Agder Ford Escort 11
Tom Fådde Landås Grøsle
 
Lars Martin Stensbøl KNA Kongsvinger Peugeot 208 R2 5
Jørgen Eriksen Stensbøl
 
Hans Ivar Iversen KAK BMW M3 10
Arild Falander Iversen
 
Torben Sørensen Randers Autosport Renault Clio R3 Maxi Evo 4
Henrik Petersen Sørensen
 
Tommy Transeth Nmk Tønsberg Subaru 13
Helene Lund Transeth
 
Trond arne Berg kak Subaru 13
Frank Ilebekk Berg
 
Arnt Myren KAK Volvo 242 10
Terje Olsen Myren
 
Göran Jonasson Wäxjö MS Vauxhall Chevette HSR 15
Björn Jonasson Jonasson
 
Lars Schmidt NMK Larvik Volvo 940 Evo 10
Harald Faugstad Faugstad
 
Kristian Sandtveit KNA VW GOLF GTI 16V 21
Rune Sandtveit Sandtveit
 
Vidar Sten-Halvorsen NMK Kongsberg Ford 21
William Sten-Halvorsen Sten-Halvorsen
 
Johan Brekke Nmk Nore & Uvdal Volvo 242 17
Oda Jacobsen Brekke
 
Ola Nore jr NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta ST 20
Dyre Erling Fredriksen Fredriksen
 
Tony Caspersen NMK Aurskog Høland Subaru Impreza 13
Kenneth Myhre Caspersen
 
Ivar Hurv KNA Aust-Agder Saab 96 V4 21
Ole Myhrer Hurv
 
Camilla Antonsen KNA Varna BMW M3 10
Anniken Storsveen Antonsen
 
Kristian Pandur Nmk Modum og Sigdal Ford Escort Twin Cam 15
Stian Lehne Pandur
 
Anders Karlsson ESLÖVS MK FORD 10
Jan-Erik Jönsson Karlsson
 
Svein Atle Berge KNA Aust-Agder Peugeot 206 Rc 11
Ståle Skjulestad Korsvik Berge
 
Åge Hansen NMK Aremark Renault Clio 19
Trine Opsahl Hansen
 
Dagfinn Rosseland Kak Fiesta R5 2
Pål Kittelsen Rosseland
 
Kai Tønnesland KAK Volvo 940 16V 10
Silje Thorsland Tønnesland
 
Paul T. Anderson KNA KIA Picanto 21
Erik Hillesund Anderson
 
Steen Johansen KOA Skoda Fabia Super 2000 2
Suna Maria Schwaen Johansen
 
Svein Frustøl KAK Ford Fiesta R5 2
Lars wilhelm Andersen Frustøl
 
Steinar Ludvigsen KNA Drammen Skoda 130 LA 21
Jarle Bye Bye
 
Morten Gravermoen NMK Modum & Sigdal Subaru Impreza STI 13
Marius Fuglerud Gravermoen
 
Roger Rustand KNA Kongsberg Ford Fiesta R5 2
Kristian Dokken Lauvlid Rustand
 
Bjørn Haugeby KNA Halden Volvo 142 21
John Thoreby Haugeby
 
Jarle Lippert Asker og Bærum Motorsport BMW M3 10
Ronny Christensen Lippert
 
Frank Tore Larsen NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta R5 2
Torstein Eriksen Larsen
 
Kenneth Petersen DRC BMW M3 E 30 10
Finn Richardt Petersen
 
Vidar Mehren NMK Drammen Opel GT 21
Birgitte Mehren Mehren
 
Joar Andre Obrestad NMK Egersund Subaru Impreza STI 3
Martin Fawell Obrestad
 
Juan Nils Ugland KNA Aust-Agder Ford Fiesta ST 7
Kristian I Konnestad
 
Erik Brun NMK Hadeland Saab V4 21
Terje Thorstensen Brun
 
Vidar Hoel KNA Halden VW 21
Ole Hansen Hoel
 
Tobias Bjerland KAK Volvo 242 17
Reidar Bjerland Bjerland
 
Ib Kragh Randers Auto Sport Citroën DS3 R5 2
Ditte Kammersgaard Rally
 
Øivind Lehre Asker & Bærum Motorsport Subaru Impreza STI 13
Lasse Lehre Lehre
 
Ronny Berge Grenland Motorsport Klubb Ford Sierra Cosworth 10
Karina Berge Berge
 
Jacob Lyseng NMK Hønefoss Renault Clio 20
Vegard Halland Lyseng
 
Alf Helle KNA Indre/Ytre Østfold Triumph TR4 21
Ingar Carlsen Helle
 
Rune Kittelsen KAK Volvo 940 EVO 10
Jan Lilleødegård Kittelsen
 
Kristian E. Hvambsal KNA Kongsberg Volvo 240 17
Jonas E. Hvambsal E. Hvambsal
 
Kristen Igland KNA Aust Agder Ford Escort RS 2000 11
Kristen Metveit Igland
 
Lars M Berntsen NMK Hadeland Opel Kadett 11
Anita Hvambsal Berntsen
 
Vegard Solstad KAK Ford Capri 21
Øystein Gundersen Solstad Solstad
 
Rino Bækkevold NMK Aurskog Høland Volvo 240 17
Rune Kirkeby Bækkevold
 
Theresa Kjeldsen KNA Vest Agder Ford Escort 21
Bjørn Natvig Kjeldsen
 
Geir Harald Ødegaard KNA Vest Agder Toyota Celica TA22 21
Kjell Lund Ødegaard
 
Svein Eikaas KNA Vest Agder BMW 630 CS 21
Hakon Berge-Hansen Eikaas
 
Inge Møller NMK Sør Gudbrandsdal Volvo 142 21
Ivan Klevmo Møller
 
Anders Grøndal Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Roger Eilertsen Grøndal
 
Morten Storsveen KNA Varna Renault Twingo R2 5
Merete Storsveen Storsveen
 
Mats Myrsell SMK Hedemora Porsche 997 GT 3 Rally 1
Erik Pedersen Myrsell
 
Joachim Grahn Simrishamns MK Ford Focus WRC05 1
Rickard Nilsson Grahn
 
Svein Petter Silseth Asker & Bærum Motorsport Ford Escort RS 1600 15
Ole Andresen Silseth
 
Jonas Svendby NMK Aurskog-Høland Nissan Almera GTI 19
Marie Hofsløkken Svendby
 
Rune Danneborg KNA Aust Agder Mini JCW WRC 1
Henning Elvekrok Danneborg
 
Geir Espeland KNA Aust-Agder Ford Escort RS 1600 15
Christina Nygård Espeland
 
Tor Arnt Hammersmark KAK Subaru Impreza STI 3
odd Bjørnestøl Hammersmark
 
Ole Kristian Stenslet NMK Aurskog-Høland Ford Escort Mk1 TC 15
Maren Bålsrud Moseby Stenslet
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 69
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"