Innkomne påmeldinger (74)

Denne2 listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Kristian Pandur NMK Modum og Sigdal Ford escort twincam 15
Kjetil Hauge NMK Modum & Sigdal Pandur
 
Stian Brøderud KNA Kongsvinger Mitsubishi Lancer EVO 6 13
Hans Petter Aarstad KNA Kongsvinger Brøderud
 
Tor Arnt Hammersmark KAK Subaru Impreza STI 3
Per gunnar Aasen KAK Hammersmark
 
Tore Johannessen NSK Ford RS 1600 15
Svein Petter Silseth Asker & Bærum Motorsport Johannessen
 
Oddvar Andersen NMK Moss Volvo 242 14
Carsten Andersen NMK Moss Andersen
 
Jacob Lyseng NMK Hønefoss Renault Clio 20
Vegard Halland NMK Nore og Uvdal Lyseng
 
Jan-Widar Jahrmann NMK Hadeland Volvo 10
Øyvind Lehre Asker & Bærum Motorsport Jahrmann
 
Steve Røkland KNA Kongsvinger Peugeot 208 R2 5
Vilde Lindum Fjulsrud NMK Modum & Sigdal Røkland
 
Rune Kittelsen KAK Volvo 940 EVO 10
Pål Kittelsen KAK Kittelsen
 
Svein Frustøl KAK Ford Fiesta R5 2
Eirik Spilling NMK Konsmo Frustøl
 
Ola P. Hovelsrud NMK Fluberg Volvo 240 10
Mats Bergseng NMK Fluberg Hovelsrud
 
Kai-Roar Skjærbekk NMK Hamar Volvo 240 17
Kennet Skjærbekk NMK Hamar Skjærbekk
 
Torbjørn Hjermstad KNA Indre/Ytre Østfold Volvo 15
Atle Dyreng KNA Indre/Ytre Østfold Hjermstad
 
Morten Bredesen NMK Hadeland Volvo 240 Turbo 10
Petter Bredesen NMK Hadeland Bredesen
 
Tom Kristian Lien NMK Modum & Sigdal VW Golf IV 11
Hedda Turvoll Lien NMK Modum & Sigdal Lien
 
Thea Turvoll Lien NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta R1 8
Anita Hvambsahl KNA Kongsberg Lien
 
Thomas André Imingen NMK Hurum og Røyken Subaru Impreza STI 3
Dorthe Gunnerød NMK Tønsberg Imingen
 
Krister Skjærbekk NMK Hamar Nissan Almera 11
Hans Liberg NMK Hamar Skjærbekk
 
Kristian Furuseth KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Stine Fagerli KNA Kongsvinger Furuseth
 
Ola Jr Nore NNM Modum og Sigdal Ford Fiesta ST 20
Oscar Solberg KNA Indre/Ytre Østfold Nordhagen
 
Lars-Jonas Ytterlid NMK Ålesund Volvo 940 19
Magnus Bjørlykke NMK Ålesund Ytterlid
 
Lars Schmidt NMK Larvik Volvo 940 10
Harald Faugstad NMK Larvik Schmidt
 
Roger Rustand KNA Kongsberg Ford Fiesta R5 19
Kristian Dokken Lauvlid NMK Modum og Sigdal Rustand
 
Lars Martin Stensbøl KNA Kongsvinger Renault Twingo R2 5
Mads Ola Stensbøl KNA Kongsvinger Stensbøl
 
Tommi Kristiansen NMK Hadeland Volvo 10
Stian Kristiansen NMK Hadeland Kristiansen
 
Kristian Eriksen Hvambsal KNA Kongsberg Volvo 240 17
Jonas Eriksen Hvambsal KNA Kongsberg Hvambsal
 
Helene Skau Andersen Østfold Motorsport Volvo 940 17
Marius Skau Andersen Østfold Motorsport Andersen
 
Ruben Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford Escort RS2000 11
Jon Eirik Gårdhammer NMK Nedre Hallingdal Bjerknes
 
Mats Lysen KNA Solør Mitsubishi Evo 6 13
Lena Lysen NMK Elverum Lysen
 
Steffen Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford Escort RS1800 11
Gjermund Lien Dahl NMK Nedre Hallingdal Bjerknes
 
Kristian Svendsen NMK Aurskog Høland Mitsubishi Lancer RS Evo 4 13
Even Andreas Eng NMK Aremark Svendsen
 
Reidar Moland NMK Sandefjord Ford Escort RS 1800 15
Tormod Schau NMK Sandefjord Moland
 
John Erling Grav Østfold Motorsport Volvo 242 10
Geir Bråten Østfold motorsport Grav
 
Mats Nygård KNA Kongsvinger Volvo 940 10
Ulrik Nygård KNA Kongsvinger Nygård
 
Glenn Ivar Gjester KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Jim Roger Hugom KNA Kongsvinger Gjester
 
Richard Moen KNA Askim Spydeberg Volvo 19
Erlend Moen Østfold motorklubb Moen
 
Åge Hansen NMK Aremark Renault Clio 19
Trine Opsahl NMK Aremark Hansen
 
Philip N Bakken KNA Kongsvinger Ford Fiesta ST 20
Tom Slaastad KNA Kongsvinger Bakken
 
Rino Bækkevold NMK Aurskog Høland Volvo 240 17
Rune Kirkeby KNA Lillehammer Motorsport Bækkevold
 
Morten Storsveen KNA Varna Renault Twingo R2 5
Merete Storsveen KNA Varna Storsveen
 
Håkon Sveen Frøslid NMK Fluberg Subaru Impreza STI 3
Marius Fuglerud NMK Drammen Frøslid
 
Kim Anders Nyhus KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Thomas Olsen KNA Kongsvinger Nyhus
 
Peder Vikan NMK Nore og Uvdal Volvo 17
Lasse Tveiten NMK Nore og Uvdal Vikan
 
Erik Tandberg Asker og Bærum Motorsport Volvo 17
Lars Faale Asker og Bærum Motorsport Tandberg
 
Marcus Lundhaug KNA Konsvinger Nissan Almera 20
Roy Tangen KNA Kongsvinger Lundhaug
 
Andreas Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo 240 17
Jakob Hvambsahl Mikkelsen NMK Kongsberg Hvambsahl
 
Rune Nilsen Østfold Motorsport Seat Ibiza GTI 11
Truls Solberg Østfold Motorsport Nilsen
 
Morten Sætren NMK Drammen Opel Astra 11
Kenneth Åsen NMK Drammen Sætren
 
Jørn Roger Olsen Asker og Bærum Motorsport Volvo 14
Baard Hermansen NMK Moss Olsen
 
Kristoffer Hegle Asker og Bærum Motorsport Volvo 10
Joakim Andreas Eriksen Asker og Bærum Motorsport Hegle
 
Olav Fredriksen NMK Modum og Sigdal Volvo 240 10
Ole Thomas Westby NMK Modum & Sigdal Fredriksen
 
Runar Pedersen Asker og Bærum Motorsport Subaru 3
Stine Marie Klemetsdal Asker og Bærum Motorsport Pedersen
 
Anders Gjester KNA Kongsvinger Volvo 240 19
Tina Jeanette Olsen KNA Kongsvinger Gjester
 
Johan Brekke NMK Nore & Uvdal Volvo 17
Stein Løvstuen NMK Nore & Uvdal Brekke
 
Jarle Lippert Asker og Bærum Motorsport BMW M3 10
Malin Lippert Asker og Bærum Motorsport Lippert
 
Rolf Møller Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi Evo 4 13
Henrikke Møller Asker og Bærum Motorsport Møller
 
Oddbjørn Røed NMK Sandefjord Ford Fiesta R5 2
Haakon Sande NMK Tønsberg Røed
 
Vetle Braskerud KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Marte Lystgård KNA Kongsvinger Braskerud
 
Stian Dahl KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Johan Svendsen KNA Kongsvinger Dahl
 
Christoffer Pedersen Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R2 5
Lena Marie Dragseth Kristensen KNA Eiker Pedersen
 
Tor Helge Halland NMK Nore og Uvdal Volvo 240 10
Ole Jacobsen NMK Nore og Uvdal Halland
 
Mats Peder Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo 940 10
Lars Marius Hvambsahl Hvambsahl
 
Joakim Skalstad NMK Bø Nissan Almera GTI 11
Kariann Mobæk NMK Bø Skalstad
 
Michael Lyng KNA Halden Opel 11
Glenn Ottoson KNA Halden Lyng
 
Morten Gravermoen NMK Modum & Sigdal Subaru Impreza WRX 13
Robin Andersen NMK Modum & Sigdal Gravermoen
 
Arnt Gustav Olsen Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Rune Eilertsen Østfold Motorsport Olsen
 
Ole Kristian Stenslet NMK Aurskog-Høland Ford Escort Mk1 TC 15
Maren Bålsrud Moseby NMK Aurskog-Høland Stenslet
 
Christian August Selmer Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Anita Selmer Asker og Bærum Motorsport Selmer
 
Sveinung Mitseim Asker & Bærum Motorsport Subaru Impreza STi 13
Ronny Krølla Christensen Asker & Bærum Motorsport Mitseim
 
Marcus Bårdseth NMK Elverum Honda Civic 11
Ståle Bårdseth NMK Elverum Bårdseth
 
Kjell Ivar Åmfelt Asker & Bærum Motorsport Volvo 244 VOC 17
Christine L.K. Åmfelt Asker & Bærum Motorsport Åmfelt
 
Anders Grøndal Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Roger Eilertsen Asker og Bærum Motorsport Grøndal
 
Benjamin A. Ward Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R2 5
Simen Næss Hagen Asker og Bærum Motorsport Ward
 
Knut Boberg KNA Oslo VW Golf 11
Leif Arne Neset Asker og Bærum Motorsport Boberg
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 74
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"