Innkomne påmeldinger (72)

Denne2 listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Peder Vikan NMK Nore og Uvdal Volvo 17
Martin Tollefsen NMK Nore & Uvdal Vikan
 
Kristian Pandur NMK Modum og Sigdal Escort Twin cam 15
Stian NMK Gardermoen
 
Sindre Furuseth Asker & Bærum Motorsport Opel Adam R2 5
Øyvind Rødsja Beckstrøm Saters MK Furuseth
 
Oddvar Bakken Østfold Motorsport Volvo 242 14
Morten Høgberg Asker og Bærum Motorsport Bakken
 
Ola Jr. Nore NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta ST 20
Jørgen Nordhagen NMK Hadeland Nordhagen
 
Øystein Hansen NMK Larvik Volvo 242 10
Per Eivind Eriksen NMK Larvik Hansen
 
Steffen Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Volvo 242 10
Gjermund Lien Dahl NMK Nedre Hallingdal Bjerknes
 
Finn Kjellbakken Kristiansen NMK Gjøvik Opel Ascona B 14
Dag Robert Kristiansen NMK Gjøvik Kristiansen
 
Kjell Ivar Åmfelt Asker & Bærum Motorsport Volvo 244 VOC 17
Christine L.K. Åmfelt Asker & Bærum Motorsport Åmfelt
 
Andreas Amundsen NMK Aurskog-Høland Volvo 940 19
Øivind Lehre Asker&Bærum Motorsport Amundsen
 
Emir Orucevic NMK Nore og Uvdal Ford Sierra Cosworth 10
Thomas Kristiansen NMK Hønefoss Orucevic
 
Arnt Gustav Olsen Asker og Bærum Motorsport Subaru 3
Rune Eilertsen Øvre Østfold Motorsport Olsen
 
Sigbjørn Fjeldbu KNA Kongsvinger Volvo 242 19
Ida Kristin Olsen KNA Kongsvinger Fjeldbu
 
Jon Steinar Sørby KNA Indre Ytre Østfold Volvo 940 GL 17
Arild Christoffersen KNA Indre Ytre Østfold
 
Vetle Braskerud KNA Kongsvinger Volvo 244 17
Frida Gransbråten KNA Kongsvinger Braskerud
 
Frank Sørhaug NMK Aurskog-Høland Ford Fiesta R5 2
Dag Sandbekkbråten NMK Aurskog-Høland Sørhaug
 
Thomas Grøtterud KNA Kongsberg Volvo 240 10
Odd Arild Midtgard NMK Nore & Uvdal Grøtterud
 
Knut Harald Henriksen Asker og Bærum Motorsport Suzuki Ignis S1600 4
Stine Marie Klemetsdal NMK Tønsberg Henriksen
 
Axel Haug NMK Fluberg Volvo 242 10
Lars Christian Vangen KNA Kongsvinger Haug
 
Lasse Bjørnsrud Tveiten NMK Nore og Uvdal Opel Astra 11
Knut Løvstuen NMK Nore og Uvdal Bjørnsrud Tveiten
 
Andre Tronrud NMK Nore og Uvdal Volvo 17
Kristian Haug NMK Nore & uvdal Tronrud
 
Lars M Berntsen NMK Hadeland Opel Kadett 11
Anita Hvambshal KNA Kongsberg Berntsen
 
Thomas Imingen NMK Hurum & Røyken Subaru Impreza STI 3
Vegard Gudmundsen Halland NMK Nore & Uvdal Imingen
 
Johan Brekke NMK Nore og uvdal Volvo 240 17
Stein Løvstuen NMK Nore & Uvdal Brekke
 
Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Saab 99 11
Anders Nygård NMK Nore & Uvdal Rudi
 
Andreas Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo 244 17
Håvard Hvambsahl Skaar KNA Kongberg Hvambsahl
 
Mats Peder Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo 940 10
Lars Marius Hvambsahl KNA Kongberg Hvambsahl
 
Rune Nilsen KNA Indre Ytre Østfold Seat Ibiza Cupra GTI 11
Truls Solberg Østfold Motorsport Nilsen
 
Sondre Jacobsen NMK Nore og Uvdal Opel 11
Knut Sigurd Brekke NMK Nore og Uvdal Brekke
 
Mats Nygård KNA Kongsvinger Subaru Impreza 3
Tina Jeanette Olsen KNA Kongsvinger Nygård
 
Tor Helge Halland NMK Nore og Uvdal Volvo 240 10
Trond Grøtjorden NMK Nore og Uvdal Halland
 
Morten Bredesen NMK Hadeland Volvo 240 Turbo 10
Petter Bredesen NMK Hadeland Bredesen
 
Olav Fredriksen NMK Modum å Sigdal Volvo 240 10
Øyvind Hoff NMK Nore og Uvdal Fredriksen
 
Axel Schiøtz KNA Varna Subaru Impresa WRX STI 3
Thomas Schiøtz NMK Follo Schiøtz
 
Harald Larsen NMK Larvik Subaru Impreza STI 3
Jim Roger Haugom KNA Kongsvinger Larsen
 
Kim Anders Nyhus KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Kristian Furuseth KNA KOngsvinger Nyhus
 
Martin Nygård KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Jørgen Eriksen KNA Solør Motorsport Nygård
 
Ole K Gislerud NMK Nedre Hallingdal Mitsubishi EVO 6 19
Ole Thomas Westby NMK Modum & Sigdal Gislerud
 
Rino Bækkevold NMK Aurskog Høland Volvo 240 19
Rune Kirkeby KNA Lillehammer Motorsport Bækkevold
 
Oddvar Andersen NMK Moss Volvo 242 14
Carsten Andersen NMK Moss Andersen
 
Mads Johansen NMK Hadeland Volvo 242 10
Kim Johansen NMK Hadeland Johansen
 
Ståle Bårdseth NMK Hamar Honda Civic VTI 11
Marcus Bårdseth NMK Hamar Bårdseth
 
Glenn Ivar Gjester KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Thea Martine Oppegård Vestli KNA Kongsvinger Gjester
 
Kjetil Hagestande Asker & Bærum Motorsport Ford 19
Dag Nordstrand NMK Hamar Hagestande
 
Christoffer Pedersen Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R2 19
Oscar Solberg KNA Indre & Ytre Østfold Pedersen
 
Kenneth Kristiansen NMK Hurum & Røyken Ford Escort 11
Helen Lund NMK Hurum & Røyken Kristiansen
 
Tom Kristian Lien NMK Modum & Sigdal VW Golf IV Kitcar 11
Rita Kristensen KNA Eiker Lien
 
Sveinung Mitseim Asker og Bærum Motorsport Subaru Impreza STi 13
Ronny Christensen Asker og Bærum Motorsport Mitseim
 
Tor Bækkevold NMK Aurskog Høland Mitsubishi Evo 5 13
Jeanett Haug Olsen KNA Eiker Bækkevold
 
Reidar Moland NMK Sandefjord Ford Escort RS 1800 15
Tormod Schau NMK Sndefjord Moland
 
Hans Christian Nøkleholm NMK Hamar Nissan Almera GTI 19
Mai Anita Nøkleholm NMK Hamar Nøkleholm
 
Marcus Lundhaug KNA Konsvinger Nissan Almera 20
Roy Tangen KNA Kongsvinger lundhaug
 
Krister Skjærbekk NMK Hamar Volvo 240 17
Hans Liberg NMK Hamar Skjærbekk
 
Thea Turvoll Lien NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta R1 20
Hege Turvoll Lien NMK Modum & Sigdal Lien
 
Jarle Lippert Asker og Bærum motorsport BMW M3 10
Kjell Pettersen Asker & Bærum Motorsport Lippert
 
Sondre Lundhaug KNA Eiker Mitsubishi EVO IX 13
Lena Kristensen KNA Eiker Lundhaug
 
Kristian Hvambsal Eriksen KNA Kongsberg Volvo 240 17
Jonas Hvambsal Eriksen KNA Kongsberg Eriksen
 
Frank Tore Larsen NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta R5 2
Torstein Eriksen NMK Modum & Sigdal Motorsport
 
Daniel Wolden NMK Elverum Nissan Almera GTI 11
Dag Anderas Kristiansen NMK Gjøvik Wolden
 
Kristoffer Bekkemellem Asker & Bærum Motorsport Ford Fiesta R2 5
Marie Hofsløkken Asker & Bærum Motorsport Bekkemellem
 
Knut Boberg KNA Oslo VW Golf 14
Leif Arne Neset Asker & Bærum Motorsport Boberg
 
Håkon Sveen Frøslid NMK Fluberg Peugeot 208 5
Steve Røkland KNA Kongsvinger Frøslid
 
Terje Hakkim Asker og Bærum Motorsport Saab 99 Ems 15
Knut Strandbråten Asker og Bærum Motorsport Hakkim
 
Christian August Selmer Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Anita Selmer Asker og Bærum Motorsport Selmer
 
Anders Grøndal Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta 2
Roger Eilertsen Asker og Bærum Motorsport Grøndal
 
Ole Kristian Stenslet NMK Aurskog/Høland Ford Escort MK1 TC 15
Stian Kristiansen NMK Aurskog/Høland Stenslet
 
Erik Tandberg Asker og Bærum Motorsport Volvo 244 17
Lars Faale Asker og Bærum Motorsport Tandberg
 
Kristian Svendsen KNA Indre Østfold Mitsubishi Lancer Evo 4 13
Even Andreas Eng NMK Aremark Svendsen
 
Thomas Olsen KNA Varna Ford Fiesta ST 7
Jørn Listerud KNA Varna Olsen
 
Torbjørn Hjermstad KNA Indre/Ytre Østfold Volvo 242 15
Atle Dyreng KNA Indre/ytre Østfold Hjermstad
 
Vegard Hegle Asker og Bærum Motorsport Volvo 10
Kristoffer Hegle Asker & Bærum Motorsport Hegle
 
Edvall Martin Stenberg NMK Hadeland Ford Escort RS 1800 11
Trond-Håvard Østheim NMK Hadeland Stenberg
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 72
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"